Экономикаagroter.com.ua4 янв.

У Держгеокадастрі назвали досягнення року та визначили пріоритетні завдання

nk_hauz/-mq7rljwoulemb6p41nz.jpg

Колегія Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру серед здобутків 2020 року відзначила наповнення та відкритість Державного земельного кадастру, діджиталізацію усіх процесів, спрощення землевпорядних процедур.

Про це повідомила прес-служба Держгеокадастру.

«Пріоритетними завданнями на який було визначено наповнення та відкритість Державного земельного кадастру, діджиталізацію усіх процесів, спрощення землевпорядних процедур, перезавантаження оціночної діяльності, поліпшення результатів проведення державного контролю за використанням та охороною земель, створення національної інфраструктури геопросторових даних, кадрове оновлення центрального апарату Держгеокадастру та його територіальних органів, оптимізація роботи державних підприємств, які належать до сфери управління Держгеокадастру», – йдеться у повідомленні.

Під час засідання було обговорено стан виконання Держгеокадастром завдань, поставлених Президентом України та урядом у 2020 році.

Зокрема, активізацію діяльності із передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність територіальних громад, що здійснювалася в межах децентралізації. Станом на сьогодні Держгеокадастром передано з державної у комунальну власність 1 202 територіальних громад 1,88 млн га земель сільськогосподарського призначення (з 2 млн га запланованих).

Колегія визначила також пріоритетні напрями діяльності Держгеокадастру на наступний 2021 рік. Зокрема, передбачається створення передумов для повноцінного функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення та забезпечення відкритого, прозорого та рівного доступу учасників ринку до інформації про земельні ділянки. Удосконалюватиметься та наповнюватиметься актуальними і достовірними відомостями Державний земельний кадастр, зокрема, впроваджуватимуться нові електронні сервіси.

Планується створення національної інфраструктури геопросторових даних України та осучаснення регулювання топографо-геодезичної діяльності. Також продовжуватиметься організаційна реформа Держгеокадастру.

💬 Последние комментарии
Гость
А "в Париже прошли первые с начала осени переговоры в рамках Нормандской четверки. Встречались советники глав государств, которые курируют этот вопрос в Киеве, Москве, Берлине и Париже".
Гость
Кому чего... и такое бывает.
наблюдатель
А "в Париже прошли первые с начала осени переговоры в рамках Нормандской четверки. Встречались советники глав государств, которые курируют этот вопрос в Киеве, Москве, Берлине и Париже".
Гость
И такое бывает. "Нидерландский прокурор врал компетентным российским органам о наличии ордера на арест гражданина Украины Владимира Цемаха, проходившего свидетелем по делу крушения Boeing МН17 в Донбассе в 2014 году, заявил представитель России при ЕСПЧ Михаил Виноградов".
Неожиданно как то..
Псаки нашшла в Донецком бассейне российские подводные лодки класса "воздух-воздух", которые плывут к берегам Беларуси!
наблюдатель
Жизнь прожить - не поле перейти. Знаем и об этом.
ПЛАГИАТ ОДНАКО!
ПЛАГИАТ, ОДНАКО!