У два етапи. В УЗ розповіли, як будуть запускати електрички після карантину
Экономикаnv.ua13 мая 2020

У два етапи. В УЗ розповіли, як будуть запускати електрички після карантину

В умовах повного скасування або достатнього пом’якшення карантину в Укрзалізниці планують почати відновлення пасажирського сполучення з запуску електричок.

Після зняття заборони на пасажирські перевезення Укрзалізниця планує відновлювати приміське сполучення в два етапи. Про це заявив керівник компанії Іван Юрик, передає прес-служба УЗ.

Спочатку перевізник планує відновити роботу 745 електричок для забезпечення підвезення до місць роботи в години "пік", далі в УЗ планують призначити ще 571 потяг.

У прес-службі Укрзалізниці додали, що на даний момент фахівці компанії проводять технічний огляд устаткування і рухомого складу, перевіряють працездатність кас і платіжних терміналів, а також проводять поточні ремонти вокзалів і поїздів.

Також керівник УЗ нагадав про збитковість сектора приміських перевезень через недокомпенсації місцевими бюджетами поїздок пільгових категорій громадян.

У компанії підрахували, що відновлення приміського пасажирського сполучення на першому етапі компанія недоотримає 279,5 млн грн, а на другому - ще 224,5 млн грн.

Раніше повідомлялося, що відновлення пасажирського ж / д сполучення в Україні почнеться з запуску електричок. на другому етапі у відомстві планують запустити потяги Інтерсіті і Інтерсіті +.

Написать комментарий