Экономикаdilo.net.ua12 окт.

У Франківську бракує газу, щоб почати опалювальний сезон

nk_hauz/wNK9DXDnR.jpeg

В Івано-Франківську заявили про надзвичайну ситуацію. Все через відсутність постачання газу для бюджетних установ міста для початку опалювального сезону.

Про це 11 жовтня у Фейсбуці розповів міський голова Руслан Марцінків.

Йдеться про заклади охорони здоров’я, школи, садочки, соціальні заклади. Проблему розглянули на позачерговому засіданні комісії з ТЕБ і НС.

Міський голова каже, що заклади охорони здоров’я не мають опалення. Там +18…+19 градусів тепла.

“Тобто знову маємо проблеми з входженням в опалювальний період… Навіть підписавши меморандум на державному рівні… Закріпивши ціну на газ для бюджетних установ. Адже все має бути за нормами права та відповідно до документів, домовленостей”,– зауважив Марцінків.

Політик зазначив, що на початку року була домовленість про ціни на газ за на рівні 7 – 8 гривень за кубометр, а тепер виходить по 30. Відтак потрібно ще 500 тисяч гривень для міського бюджету. Щоправда, за словами Марцінківа, річ навіть не у матеріальних збитках для громади, а в комфорті людей.

Комісія, за його словами, збереться ще раз, для того щоб владнати усі непорозуміння.

💬 Последние комментарии
Елена
Это Луночка когда какой смысл жизни есть,а просто жрать и спать ,как Роджер,яне хочу.я не ,он не я.
Елена
Я по идеологическим с ним разногласиям,а не каким другим.,тут ничего такого амурного и близко нет
Луна -2
Луна , как раз в той фазе - это у вашей подружки- сдвиг по фазе. .МОжет чего выпила забористого ,а Эрочка,как вы думаете?Потому и пишет здесь всякую хрень..
Елена
Полегчает точно,аж взлетит на воздух.
ера
Лен...вот тут...я не пойму...ты Эт...серьезноПишешь...скорее всего...луна не в той фазе...поверь...пройдет...не стоит он того....чтоб...бабы по нем ...так "убивались"...
е
т.е. обычное трепло.. НО которое тут РЕГУЛЯРНО ЗАЯВЛЯЕТ что ВСЕГДА говорит ТОЛЬКО правду.. или ОПЯТЬ склеротичка забыла что и кому говорила???)))
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы тебе русская рулетка не поможет , мозгов нет - вышибать нечего ! А вот гранату себе в раздолбаное очко можешь засунуть ! Может полегчает