Экономикаbusinessua.com10 окт.

У "Газпромі" вирішили відмовитися від "Турецького потоку"

У «Газпромі» зробили несподівану заяву: «Турецький потік» буде заморожено на невизначений час.

Як пояснили в російській компанії, таке рішення ніяк не пов'язане з позицією Туреччини за втручання РФ у військовий конфлікт у Сирії. За словами представників «Газпрому», проект заморожений через ситуацію в турецькій столиці. «Турецький потік» повинні були запустити рівно через рік, але в «Газпромі» пояснили, що можуть зачекати з запуском. Зараз в РФ очікують парламентські вибори в Анкарі, які пройдуть у наступному місяці. Російська сторона пояснила, що остаточне рішення по «Турецькому потоку» буде оголошено тільки після того, як вибори відбудуться. У Москві говорять, що військова операція в Сирії не має ніякого відношення до діяльності «Газпрому». Нагадаємо, що зведення «Турецького потоку» почалося відразу після оголошення Євросоюзом рішення по заморожуванню «Південного потоку». Черговий проект Росії також опиняється під загрозою зриву. Представники найбільшого газового холдингу днями зробили заяву про те, що будуть змушені відмовитися від половини потужності трубопроводу.

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!