У ГОНТАРЄВОЇ ЗІЗНАЛИСЯ: ІНФЛЯЦІЯ МОЖЕ СТРИБНУТИ ВИЩЕ ПРОГНОЗУ
Экономикаintvua.com24 апреля 2015

У ГОНТАРЄВОЇ ЗІЗНАЛИСЯ: ІНФЛЯЦІЯ МОЖЕ СТРИБНУТИ ВИЩЕ ПРОГНОЗУ

Інфляційний сплеск у березні (приріст індексу споживчих цін зріс до 45,8% у річному вимірі) був значною мірою наслідком суттєвого знецінення гривні та ажіотажного споживчого попиту, спричиненого погіршенням очікувань. Про це йшлося на засідання Комітету з монетарної політики НБУ, повідомляє прес-служба регулятора, передає Укрінформ. "Упродовж наступних місяців динаміка інфляційних процесів визначатиметься дією різноспрямованих чинників. Так, заплановане підвищення адміністративно регульованих цін і тарифів та певна інерційність цінових процесів впливатимуть на подальше зростання споживчих цін. Ураховуючи березневі показники, ризики перевищення фактичною інфляцією прогнозного показника на кінець 2015 року суттєво підвищились", - йдеться в повідомленні. Зазначається, що запроваджений Нацбанком комплекс заходів, зокрема підвищення процентних ставок і посилення адміністративних обмежень, дало змогу не лише стабілізувати ситуацію на валютному ринку, але й досягти зміцнення національної грошової одиниці. "Протягом більшої частини березня та квітня обмінний курс знаходився на рівні 21-23 гривні за долар США, а Національний банк України мав змогу купувати іноземну валюту на ринку для поповнення міжнародних резервів", - зазначили у прес-службі. Водночас поступове вичерпання впливу ефектів девальвації та підвищення адміністративно регульованих цін та тарифів, зниження сукупного попиту в економіці, стримана бюджетна та грошово-кредитна політика й усунення неефективної системи енергетичних субсидій стримуватимуть зростання цін. Насамперед це має позначитися на показниках базової інфляції. Ключовою умовою поступового зниження інфляції є подальше збереження стабільності на валютному ринку, що допоможе усунути негативні інфляційні та девальваційні очікування.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Всё равно не корректно указывать на возраст,я же вам Луночка не хамлю,а ведь , теоретически конечно, сказать не очень лестные слова,но я маладая и красивая Леночка, женщина культурная и добрая,к добрым людям,а вот к Роджеру я не добрая, совсем.А страна Украина добрая,в своей истории она никогда ни на кого не нападала,не угнетала ,а работала в полях,кормила себя и своих детей.
Луна-2
Кто старше -то Эра ? Вы писали что в 70-х уже были студенткой -я же в эти годы училась в школе .Хотите кокетничать - кокетничайте только с мужчинам - но с женщинами- не советую-засмеют.
Луна-2
Милая моя,война в Афганистане - была не в середине 80-х,а 1979 1989 .годы специально для тебя ликбез . ДАЛЬШЕ- ЕСЛИ ЕЕ МУЖ СЛУЖИЛ В Афганистане -то ему уже за 50 -с хвостиком - даже если она и моложе его товсе равно - она уже по годам приближается к нашему возрасту то есть ей лет - 50 -55 не меньше- а в этом возрасте все - уже поседевшие бабушки (у многих внуки уже которым лет 8 -10)Так что кокетничать ансчет своего возраста не надо.Иначе над тобой будут смеяться - И КРМОЕ ТОГО -ОНА КААК-ТО РАЗ ПИСАЛА О 70=Х ГОДАХ ОНА БЫЛА ТОГДА СТУДЕНТКОЙ..я ЖЕ ТОГДА УЧИЛАСЬ ТОЛЬКО В ШКОЛЕ ...
тт
заипали... за наш счет...
тт
"неизбранный мэр"
Елена
Если людям талдычат постоянно что они особенные,умные и одаренные Хохлов и так на протяжении многих лет,они начинают в это искренне верить,так и разделяют народы,ты мне прописные истины не рассказывай,я это знаю давно,со школы,вон македонцы кто? -сербы ,просто им внушали что они македонцы,черногорцы кто ?Те же сербы , только им внушили что они черногорцы,,и мусульмане Боснии и Герцоговины тоже сербы,так это давно всё работает и примеров таких разных уйма,А Америка всё делает так ,как ей нужно и кто с рей ,тот не пропадет,а кто против неё,тому беды и несчастья гарантированы,так же гарантированы,как Роджеру импотенция,ха,правда она у него уже давно,лет двадцать назад случилась.ха.
тт
ха