У Кабміні назвали причини падіння промвиробництва
Экономикаaspekty.net20 февраля 2020

У Кабміні назвали причини падіння промвиробництва

У розрізі видів діяльності найбільше втратили текстильна і поліграфічна промисловість, а також машинобудування.

Промислове виробництво в Україні скорочується протягом семи місяців через зниження цін на метал у світі, зміцнення курсу гривні і нових санкцій з боку Росії. Про це йдеться в урядовій «Економічній стратегії: зростання через інвестиції», оприлюдненій Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Відзначається, що в цілому за 2019 рік промисловість скоротилася на 1,8%, переробна промисловість на 2%, поставки електроенергії, газу — на 4,1%; видобувна промисловість не росла і не знижувалася.

У розрізі видів діяльності найбільше втратила текстильна промисловість (-9.9%), поліграфічна (-5,8%) і машинобудування (-5,6%).

У Мінекономіки це пов’язують зі зниженням цін на чорні метали у світі, ремонтом виробничих потужностей в енергетиці та металургії, теплими погодними умовами (енергетика), санкціями від РФ і зміцненням гривні.

Також повідомляється про проблеми з логістикою, імпортною конкуренцією і низьким урожаєм цукрових буряків, фруктів і овочів (харчова промисловість).

У Мінекономіки розраховують, що динаміка промисловості поліпшиться в умовах, введення в дію нових виробничих потужностей і впровадження реформ (в т. ч. початку «великого будівництва»).

Також позитивно вплине поступове вирішення логістичних проблем у транспорті і поліпшення зовнішньої кон’юнктури.

Підкреслюється важливість збільшення сировинної бази з боку с/г (урожай насіння соняшнику) і розширення попиту на внутрішньому ринку.

Нагадаємо, в листопаді 2019 року промислове виробництво в Україні скоротилося, порівняно з листопадом 2018 року, на 7,5%. А за підсумками 11 місяців обсяг промвиробництва знизився на 1,2%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Интересно,а что ты к москалям имеешь? Можно подумать у тебя там бизнес какой-то есть,ха,разве что в подземном переходе с протянутой рукой,ха.
Елена
Да ну?А трансвааль парк,спортивно-развлекательный комплекс в Москве в 2004 году, открытый в 2002 году,сколько при обрушении крыши погибло 28 человек?Это разве не было?Такие же как ты хапуги строили,ворьё,а потом по Ла-Валлеттам разьежают,американских моряков на пирсе встречают,ха.
Луна-2
Ро -привет - он меня смешит ..Забавный кролик -думает, что меня можно напугать .Ага щас-размечтался...
Злобній гость
... а щЭ У тЭбЭ пІдорА на могЫльцІ станцюе гопака хор ВіройвкЫ в повном составе - усІ 800 чЄловек одновременно.
Весёлый Роджер
Слышь Муйня майданутая - школяр у эвродупу посвящённый - п.дар обандерённый! Ты тильки постой тут трохи! Ну не уходи! Вот так рожу приложи к экрану и не уходи. Я Илью позову, у него удар поточнее будет ... Лады?
Луна-2
Ой какие красивые мечты в некрасивой упаковке....)))Назло тебе я буду жить .Обещаю что тебе на могилку цветочки принесу и спою " щеня вмерло" Кстати какие ты любишь цветики-розы -фи гламурные,- не для тебя.Хризантемы - нет не то .. а вот крапива или лебеда как и всякий сорняк - это как раз -для тебя ))))
Весёлый Роджер
Эй свинорылый пропахандон Шмлн_Елн, а это москали строили чи ваши щирые свидомиты, ну те которых ты всё зовёшь у Эуропу? Шо? А ваши! Ну так, а чаго ты падлюка меня туда приплёл? В России за такую «стройку» – сесть сейчас можно! Ну да, Украина не Россия! Шо сказать тебе нечего, но сбрэхнуть xoxлу надо! Ось вно як! Ха, вже николи ны будэ файно на Украине! НИКОЛИ! Да хоть оброняйтесь вы Салом! И обпойтесь самогоном и обпейтесь щенывмырла! Холопив кинули паны тай нЫ бачить бильше ветчины!