Экономикаrubryka.com5 сент.

У Кабміні визначили подальші кроки щодо розбудови прикордонної інфраструктури

nk_hauz/n_UheXVng.jpeg

Під головуванням Віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної відбулась нарада щодо функціонування міжнародних пунктів пропуску через державний кордон України.

"Завдяки Угоді про асоціацію Україна наростила двосторонню торгівлю з Європейським Союзом. Сьогодні ми ведемо роботу над інтеграцією до внутрішнього ринку ЄС, що, безсумнівно, позитивно вплине на подальше зростання нашої торгівлі. Навантаження на пункти пропуску зростатиме. Все це потребує розвитку пунктів пропуску через державний кордон – як відкриття нових, так і модернізації вже існуючих. Насамперед, це стосується розбудови інфраструктури, якості під'їзних шляхів, облаштування сервісних зон та збільшення пропускної спроможності" – сказала Ольга Стефанішина.

У ході наради учасники відзначили запуск підготовчих робіт та початок модернізації пріоритетних пунктів пропуску – "Ягодинˮ, "Краківецьˮ, "Ужгородˮ, "Чоп (Тиса)ˮ, "Лужанкаˮ. Зокрема, на пунктах пропуску передбачена закупівля скануючої системи для огляду легкового автотранспорту, влаштування системи інтелектуального відеоконтролю, будівництво складу європейського типу для конфіскованих товарів та ін.

Учасники зустрічі домовились синхронізувати подальшу роботу для узгодженої розбудови прикордонної інфраструктури, зокрема, що стосується розвитку пунктів пропуску, будівництва прикордонних інспекційних постів та облаштування сервісних зон. Учасники зустрічі також наголосили на важливості врегулювання питання щодо кількості дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення.

💬 Последние комментарии
е
Елена, что ж ты не рассказываешь как в америке ВСЕ процветают, какие там равные возможности?)))
е
Ну так съезди, покажи пример)) расскажи ему что он последнего ёжика доедает и что его страна это отсталая бензоколонки как ты тут всем доказываешь.. Шо зассала? То-то же...это тебе не морячков под мостами, как ты привыкла, обслуживать...
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД!!!
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД! ОН ПИАНИСТ И пРЕЗИДЕНТ!!!
ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ !!!
Корабли НАТО в Чёрное море заходили не просто так! ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ! Не нашли и вернулись!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы дай сразу негру в жопу и утешься
Каменяр
Cocy недорого по четвергам и субботам на краковском рынке, свидомым отдельная скидка
Луна -2
Почему не читает - ему вырезки показывают ...А идея хорошая - съездить в Москву и посрать у ворот на Красной Площади - весело будет как вспомню прилет Руста ....