У Києві відбувся «Всеукраїнський аграрний саміт»
Экономикаagro-business.com.ua07 ноября 2020

У Києві відбувся «Всеукраїнський аграрний саміт»

На сучасному ринку від швидкості прийняття рішень безпосередньо залежить успішність бізнесу і агросфера не є виключенням. Тому, компанією «Бізнес Конструктор», спільно з експертами та однодумцями з агроринку, було розроблено унікальний захід «Всеукраїнський аграрний саміт» у Києві.

Генеральним спонсором події виступила компанія BioNorma – український виробник біопрепаратів для рослинництва і власне засновник компанії Чабанюк Ярослав, який розповідав про привабливість інвестування у розвиток біотехнологій в рослинництві.

Також, серед інших учасників на саміті, Кирило Куницький, поділився своїм досвідом, на тему: Як зробити команду рушійною силою.

Велика кількість кейсів прозвучала зі сцени та онлайн включень від провідних експертів агроринку, юристів та банкірів, зокрема представниця ЕБРР розповіла про можливості кредитування агропідприємств, власник компанії Smart Farming поділився новітніми фінтех розробками для оптимізації роботи з земельним банком та точним землеробством.

Було розкрито велику кількість питань, які турбують аграріїв щодня.

«Такий формат заходу в агросфері проводився вперше і сподіваємось не в останнє, адже обмін корисною інформацією, досвідом та інсайтами дає змогу розуміти ринок, бути в курсі нових тенденцій та власне розвивати свій бізнес, свої скіли», – зауважили у компанії BioNorma.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
партия резинового изделия Шap
вы свою скотину или собаку/кошку тоже по фамилиям называете? погоняло это нормальное явление для скотного двора и пассажиров исправительных учреждний
партия надувного Ша
партия Шария только раскатала губу на "державне фінансування", а тут корыто подвинули даже своим
Масло
Судя по заголовку статьи... мы видим УСПЕШНЫЙ РОСТ спада инвестиций в украину на 36,2%... О плохом, но красиво - типа ты не укакалась, ты КРУТО обосралась!
неважно
Поменяли фото, исправились, молодцы. Зачем всякую ахинею писать? Нужен срач в коментариях, чтобы продвигался ресурс?
Маслоед
Ну,туалет в гостинице оно отмывает нормально.
ера
я ж говорю...тупое...злопамятное...фуфло
Весёлый Роджер
Все тут такие блин авиа «эксперты», ну прямо як наш всезнайка свинорылый пропахандон-металлург и программист и политический АНАЛитик и ждб трансвестит по национальности - Шмуля_Елен, у колготах поверх труселей до колен. «Ту-160 «Владимир Судец» с энгельсской авиабазы принял участие в бомбардировке ИГИЛ.» Учите контуры рассейских самолётов в небе, пригодиться ещё! Щоб знать, успеешь убежать чи вже не надо. Байден победил – значит далее война до последнего xoxла! Ось таки вот дела!
Авторские статьи