Экономикаfbc.ua22 авг.

У Мінекономіки анонсували додаткові заходи для працевлаштування українців

nk_hauz/VNcsgUnnR.jpeg

У Міністерстві економіки повідомляють про плани впровадження додаткових заходів для створення нових робочих місць і працевлаштування безробітних громадян в Україні.

Як розповів міністр економіки Олексій Любченко, додаткові урядові заходи зі створення робочих місць і працевлаштування безробітних передбачені в рамках реалізації загальнодержавних цільових, регіональних, інвестиційних та інших державних програм.

Він зазначив, що під час їх реалізації окремий фокус — на виконанні показників із працевлаштування.

Міністр наголосив, що збираються моніторити і контролювати цей процес. Адже, за його словами, економіка має відновлюватися і кількість офіційно працевлаштованих українців мусить змінюватися попри виклики в умовах карантинних обмежень.

За інформацією Мінекономіки, на початок серпня поточного року кількість офіційно зареєстрованих безробітних українців становила 315 тисяч осіб. Показник на 36% нижчий, ніж торік.

Раніше ми повідомляли, що українські роботодавці відмовляються від дистанційної роботи. Пандемія не змогла привчити українців до віддаленої роботи і спостерігається повернення працівників у офіси. За різними даними, працювати дистанційно пропонують 3-6% роботодавців.

Також ми писали, що у липні середня зарплата сягнула 15 тис. грн, при цьому багато претендентів на вакансії в різних сферах відзначали, що готові працювати й за менші суми — від 8 до 13 тис. грн.