Экономикаfbc.uaAug 22

У Мінекономіки анонсували додаткові заходи для працевлаштування українців

nk_hauz/VNcsgUnnR.jpeg

У Міністерстві економіки повідомляють про плани впровадження додаткових заходів для створення нових робочих місць і працевлаштування безробітних громадян в Україні.

Як розповів міністр економіки Олексій Любченко, додаткові урядові заходи зі створення робочих місць і працевлаштування безробітних передбачені в рамках реалізації загальнодержавних цільових, регіональних, інвестиційних та інших державних програм.

Він зазначив, що під час їх реалізації окремий фокус — на виконанні показників із працевлаштування.

Міністр наголосив, що збираються моніторити і контролювати цей процес. Адже, за його словами, економіка має відновлюватися і кількість офіційно працевлаштованих українців мусить змінюватися попри виклики в умовах карантинних обмежень.

За інформацією Мінекономіки, на початок серпня поточного року кількість офіційно зареєстрованих безробітних українців становила 315 тисяч осіб. Показник на 36% нижчий, ніж торік.

Раніше ми повідомляли, що українські роботодавці відмовляються від дистанційної роботи. Пандемія не змогла привчити українців до віддаленої роботи і спостерігається повернення працівників у офіси. За різними даними, працювати дистанційно пропонують 3-6% роботодавців.

Також ми писали, що у липні середня зарплата сягнула 15 тис. грн, при цьому багато претендентів на вакансії в різних сферах відзначали, що готові працювати й за менші суми — від 8 до 13 тис. грн.

💬 Последние комментарии
Федот Сергеев
Через три с половиной года??? А я то думаю: как же это третьего не было, если русские привыкли "на троих соображать"? Ещё через четыре года четвёртого вычислят, с закуской.
Весёлый Роджер
Ну да, так то вин случайно ТОЛЬКО в этом году украинский. До этого жрали москальский и як Шмуля, гивном на Россию же пердели! А Сало импортируете, колбаску импортируете - кормильцы вы херовы! Та ыщо там до фуя чего на импорте, сальдо торговли у вас снова будэ отрицательное! Восемь вже скоро скакучих лет и никаких переМОГ у вас НЕТ!
Весёлый Роджер
Также или почти также, всего полгода назад брехали в одной южной стране, с огромной 350 000 армией, полностью вооруженной и обученной пиндосами! А писли, всего за ДВА дня эта армия разбежалась и сдала страну. А те пропиндосные там пропа_Хандоны, которые орали що их першими заберут у Пиндосию, пачками, эти продажные гандоны, падали с высоты сотен метров из гандоллы шасси самолёта! Ось воно як! Шмяк, та нима жабы! Такой фильм детства - "Королевство кривых зеркал" - цэ xoxляндия продажная! Шо и пидтверждает одно, шо продажный Шмуля свинорылый жабный мудак! ТАК!!!
-----2
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
Весёлый Роджер
ВРЁШЬ СУКА пидмоскальная! НАГЛО ВРЁШЬ! Ты не наша Лена, с кружевными майданными труселями до колена, вот шо вона писала: "Що Америка та Запад тильки и думувают як пидсобить щирой пробандеровской владе нацистов! Байден ночей не спит, всё сына сваго термушит та одно про Украину ему всё твердит ... Лимпопо, Лимпопо, Лимпопо!" «Елена – 10 апреля 2021 - Всё будет хорошо,не беспокойся,там в Америке,... поможет построить и обустроить страну, …» «Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи…» Та ыщо пиСдаболка Елена, всем советовала, шо мол надо строить приманки, ну щоб пиндосы заметили и сели та грошей боХато привезли, ну як на майдане! Надо строить модель литаки C-130 Геркулес, из щирого гивна, у полный размер. Сало не роняем, щирое гивно ховаем!
-----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!