Экономикаexpert.in.uaSep 24

У Мінекономіки назвали головні ризики для зростання ВВП

nk_hauz/qT6X_5Nng.jpeg

У Мінекономіки назвали головні ризики для зростання ВВП до кінця поточного року.

За сім місяців поточного року зведений індекс виробництва (ЗІВ) збільшився в річному вираженні на 1,3% (за шість місяців він зріс на 1%), ВВП — на 2,1% (за шість місяців — на 1%), повідомило Мінекономіки в огляді економічної активності за підсумками липня, опублікованому 15 вересня. Про це інформує Експерт з посиланням на ФОКУС.

Міністерство зазначає, що очікуване зростання ВВП за підсумками року на 4% може не статися. Ризики для зростання ВВП до кінця поточного року: частота, тривалість і ступінь жорсткості можливих нових карантинних обмежень; погіршення кон’юнктури на ключових для вітчизняного експорту сировинних ринках на тлі поширення нової хвилі коронавірусу та загострення відносин між окремими країнами; зростання неплатоспроможності підприємств; повноцінний запуск газопроводу “Північний потік-2”, що може позначитися на надходженнях від транзиту газу.

nk_hauz/0YT9l5N7g.jpeg

У липні майже всі основні види економічної діяльності, крім оптової торгівлі, продемонстрували зростання, яке підтримувалося ослабленням карантину всередині країни і за її межами, більш оптимістичними настроями бізнесу в поєднанні з ефектом низької бази порівняння минулого року.

Однак про посткризове оздоровлення економіки поки говорити зарано. Так, за даними НБУ, індекс очікувань ділової активності в липні склав 50,8 пунктів, впавши з 51,6 в червні.

💬 Последние комментарии
Утиные истории
Русские - это чурки. Везде где появляются эти чурки возникают экзистенциальные проблемы. Вы есть уроды: моральные и физические. Против вас даже китайцы стену построили.
Игбун Хохлов
Чурка, болгары - ославяненные предки волжских булгар - тюрков. Русские - славяне. Как славянский язык может быть диалектом ославяненного? А хохлоту - ославяненные хазары, половцы, печенеги и прочая шушваль. Русь - свет. Русый (русский) - светлый. Как черножопые хохлы могут быть русью?
Кризис-2021 и Англичане
на картах Польщи и Княжества Литовского никогда не было Украины, даже сегодня в "столице" Европы - в Брюсселе - украина пишется через "0" - 0краине
Елена
Бебика не трогать, Валерий Бебик святой,хе.,брат Роджера по уму.
Елена
Козлоослик то шизофреник,не связывайся с ним,ты и так нампороге помутнения рассудка,а общаясь с ним не переступишь,а перепрыгнешь этот порог,скеп я тогда буду общаться?береги себя козлоослик для меня,и не пей много,это вредно.
Утиные истории
Булгария у тебя дома, а Болгария на Балканах... Скоро отвечать будете перед судом истории.
Весёлый Роджер
Ну що падлюка - всрался отвечать! А чаму? А тому що НЕЧЕГО!!! Тильки наивным селюка щирюкам можешь лапшу на уши вешать! Утконос пархатый!