Экономикаwww.ukrinform.ua30 окт.

У Мінекономіки заявляють про суттєве покращення настроїв іноземних інвесторів

В Україні відзначається суттєве покращення настроїв іноземних інвесторів, внутрішніх споживачів та бізнесу.

Про це розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Ніколайчук на дискусійній панелі XVIII Форуму фінансових директорів України, повідомляє пресслужба Мінекономіки. “Наразі українська економіка є винятком серед глобальних світових трендів, адже, незважаючи на уповільнення зростання в багатьох країнах, в Україні відзначається суттєве покращення настрою іноземних інвесторів, внутрішніх споживачів та бізнесу”, - сказав Ніколайчук. За його словами, сьогодні українська економіка знаходиться на низькому старті та готова до великого стрибка. “Щодо важливих драйверів економічного зростання - це впровадження прозорого обігу землі, який має стимулювати надходження інвестицій, приватизація державних підприємств, а також реформа ринку праці”, - зазначив заступник міністра. Також він підкреслив, що не менш важливим фактором для зростання економіки є послідовна політика дерегуляції та системне покращення умов ведення бізнесу в Україні. У ході дискусії посадовець нагадав, що нещодавно уряд схвалив уточнені основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки за двома можливими сценаріями, які були розроблені Мінекономіки. “Ми розробили два сценарії макроекономічного прогнозу. У першому економіка в наступному році зростає на 3,7%, у другому за умови впровадження реформ, що мають покращити бізнес клімат - на 4,8%. Проте, по якому саме сценарію буде рухатись українська економіка, залежить від багатьох факторів, в тому числі ефективності роботи правоохоронних органів, антикорупційних установ та реалізації судової реформи”, - підсумував Ніколайчук. Як повідомляв Укрінформ, за інформацією Нацбанку, українські банки сподіваються на пожвавлення кредитування як бізнесу, так і населення у наступні 12 місяців. 74% респондентів прогнозують збільшення портфеля корпоративних та роздрібних кредитів. Про це свідчать результати опитування про умови банківського кредитування, що проводилося у вересні-жовтні 2019 року.

💬 Последние комментарии
Гость
Вот идиот …. Каждый со своим индивидуальным гробом пусть приезжает ..
Луна-2
Ой мама ..Как страшно ...Я-то думала. что это гиперзвуковое, ЧТО-ТО НОВОЕ -а оказывается, вчерашний век "джавелины" -от которых США ДАВНО хотели избавиться, но так и не нашли покупателя ..Кроме нашей страны.
Весёлый Роджер
Это вашим панам, щирым ворам олигархам радость, а вам ТУПЫМ ждунам панувания - тильки гадость! У клятых вантиков в РФ - Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн- а у щирых пиндосных колонистов -25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Уси гуртом спиваем – алэ вы ны щирые xoxлы? «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
орал:)
«Астановитесь, это правакация, мы мирные путчисты!».
Панян.о4чка Воробйова Налывайко
В Україні рекордний доларовий ВВП - Владимир Владимирович Путин, рекордный, долларовый 👏👏👏👍😂😂😂😂😂😂
Весёлый Роджер
«Елена -23 апреля 2019 - Всё таки Украина социальное государство,а не какая-то африканская страна,государство как может,в силу своих возможностей помогает своим гражданам.А в Маскве последних ёжиков доедают,скоро и подкущевых выползней не останется, ..» «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, Игбун Хохлов в курсе,он из Орды в Украину перебежал,теперь здесь отъедается,…Шалапутный во всём виноват, свободу украинским военным морякам, а также Балуху и Сенцову.» «Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» «Когда пути таким открыты – растёт число антисемитов! В.Гафт»
Гость
Надо чтоб дурень одел гандон на голову и на укр телевизор подрочил
Авторские статьи
Топ новость3ч. назад
"Байрактаров на выплаты не хватит". Как китайцы хотят засудить Украину на $4,5 млрд за "Мотор Сич"
Новости дня5ч. назад
Теперь омикрон: что известно о новом штамме коронавируса и чем он опасен 3
Авторские статьи11ч. назад
Роковые обещания: из-за МВФ дегустация «пряников» отменяется…
Авторские статьи12ч. назад
Что происходит в США. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи13ч. назад
От несчастий и перегруза Украину спасёт кукуруза! 1
Авторские статьи14ч. назад
Не стоило ему лезть в гетманы Украины. Не его это дело. 1
Авторские статьи15ч. назад
Игорь Лесев: Перепалка Зеленского и Бутусова - это конфликт двух пацанов на районе 2
Авторские статьи15ч. назад
Сенсационные факты о расследовании катастрофы МН17 от Александра Коробко 2
Авторские статьи16ч. назад
Операция «имитация». Почему Кремль отказался обсуждать пленных с Эрдоганом 1