У Мінінфраструктури очікують, що Укрзалізниця до кінця року вийде на прибутковість
Экономикаwww.ukrinform.ua18 сентября 2020

У Мінінфраструктури очікують, що Укрзалізниця до кінця року вийде на прибутковість

У Міністерстві інфраструктури очікують від нового очільника АТ "Укрзалізниця", що він до кінця року виведе компанію на прибутковість.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це голова правління Укрзалізниці Володимир Жмак розповів під час круглого столу в Європейській бізнес-асоціації.

"Такі простенькі цілі та вимоги. Здійснити чудо в найкоротші строки і до нового року вивести Укрзалізницю в прибуткову організацію", - сказав Жмак, відповідаючи на питання щодо завдань та цілей, поставлених перед ним профільним відомством.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій додав, що також перед новим керівником УЗ стоїть завдання скасувати в компанії чотириденний робочий тиждень.

"Я думаю, що доведеться пану Володимиру (Жмаку - ред.) з командою наполегливо й одразу по багатьох напрямках одночасно працювати", - зазначив міністр.

Зокрема, перед новим очільником Укрзалізниці поставлено завдання: з переформатування команди та подолання корупції, створення антикризової програми, проведення структурної реформи (розподіл компанії за трьома вертикалями), оптимізації діяльності та покращення умов для залізничників, поліпшення сервісу пасажирських перевезень, цифровізації процесів і впровадження нових технологій.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів 26 серпня призначив Володимира Жмака на посаду голови правління АТ "Укрзалізниця". До цього він був членом наглядової ради ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
т.е. ответить тебе нечего... как обычно...слилась безработная...
е
отвечу ТВоОИМИ словами: что правда глаза колет? Лечись и иди улицу мети, больше пользы будет стране от тебя безработной...
Елена
Где ответ?кого поддерживали интервенты в Гражданскую войну? ответа как я вижу нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине и Европе!
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Весёлый Роджер
Особенно прав ты Шмуля по вопросам: выплавки стали, мукомольным заводам, историческим фразам, построению мостов из картона и поеданию москалями ёжиков и бобров с выползнями. Короче - обычный, выживший из ума, самовлюблённый, тупой, нарцистический пердун! Сало не уронил?
Весёлый Роджер
Шмуля, а яка така половая связь между боХатсвом пиндосов и пустой кишенью щирого xoxла? Ведь кроме тебя мудака пердунка, который набухался до глюков, никто не бачил того пиндосного "Геркулеса" с масками и др, що сел у тоби за лесом.
Весёлый Роджер
Та нихай себе выходють! У щиродупной хунты ВСЕ_РАГУЛЬНАЯ пидтримка е! Ось так, поддонок Шмуля? Как выйдуть против хунты, так и зайдуть, кого сожгут як у Одессе, а кого из кулемётов нацики положат. И все демократичные западные СМИ это не заметят! Вот на этом и держится пропиндосная хунта. Сало не уроните, крепше него держите! Тому шо : «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»