Экономикаrubryka.com25 дек.

У Міністерстві інфраструктури поділилися планами на 2022-ий

nk_hauz/JAHp_8T7R.jpeg

Міністерство інфраструктури України планує продовжити діджиталізацію послуг, зайнятись міжнародними пропускними пунктами, модернізувати автостанції і переглянути норми стосовно технічного контролю автомобілів.

Про це розповів заступник Міністра інфраструктури України Мустафа Найєм на форумі "Дороги та мости", ініційованому Укравтодором, — передає "Рубрика".

За словами Найєма, однією з найбільш нагальних є проблема пасажирських перевезень, як внутрішніх, так і міжнародних. Почати вирішувати її планують з модернізації пропускних пунктів на кордонах країни.

"Це одна з найбільших проблем зараз по відношенню до країн Європейського Союзу. Ви чудово знаєте про проблеми на кордоні. Першим нашим проєктом стане пропускний пункт "Ягодин", що у Волинській області, ми плануємо зайнятися його розбудовою та модернізацією", — сказав Мустафа Найєм.

Окрім цього, заступник міністра інфраструктури анонсував такі плани на 2022-ий рік:

  • Прийняття постанови про лібералізацію пасажирських перевезень.
  • Перехід до системи заявочного принципу, коли перевізник сам обирає маршрут і встановлює час, коли на нього виходити. Таке рішення потрібне для створення конкуренції на маршрутах і підвищення якості перевезень.
  • Розподіл автостанцій за категоріями.

Також Мустафа Найєм прокоментував технічний контроль транспортних засобів.

"Багато хто очікував, що всіх змушуватимуть повертатися до обов'язкового технічного контролю. Але хочу всіх заспокоїти — повернення до цієї совкової системи не буде. На наступний рік, сподіваюся, ми приймемо законопроєкт, що регулюватиме технічний контроль, але спершу це стосуватиметься комерційного транспорту і транспорту, що виїжджає за кордон чи після аварії. Але це все буде поступово", — розповів заступник міністра.

💬 Последние комментарии
Нужно бомбить
Так американский конгресс запретил вооружать фашистов из Азова! Американцы ничего не имеют против фашизма вообще, но они настроены враждебно именно к бандер-Азову.
е
Елена, так КТО говоришь и ГДЕ говоришь обворовывают народ??
Елена
На утренний миньет действует значительные скидки! Отсасываю до полудня за полцены! Жопа пока не у дел , после ночи очень болит , пришлось салом намазать
Кот
Все как всегда...Я не я и хата не моя!!!
Кот
Пожуем-увидим...Сказали тигры,глядя на дрессировщика!!!
сдохлик
хз,вся эта пропаганда пп, спорта и худения очень подкашивает психическое здоровье многих людей в наше время. А переедать переодически- нормально,ибо на праздниках аппетит больше. Бывает так,что вчера,например,недоели или активность была выше обычного и организм погашает дефицит. А если пытаться бороться с этим. Ограничивать поступление еды. то только больше желания будет переесть)
Ибн
Та он уже какой-то князь Льючифир, везде виновен.
Авторские статьи