Экономикаwww.unn.com.uaOct 3

У МЗС розповіли про нові формати підтримки українських експортерів

nk_hauz/-mifqhmlt6jypi4vekis.jpg

Міністерство зовнішніх справ запроваджує нові формати співпраці з національними бізнес-асоціаціями для підтримки українських експортерів. Про це сказав заступник міністра закордонних справ Дмитро Сенік, передає УНН з посиланням на пресслужбу МЗС.

“МЗС запроваджує нові формати співпраці з бізнес-асоціаціями для підтримки українських експортерів”, - сказав Дмитро Сенік.

Зазначається, що заступник міністра поінформував учасників онлайн-конференції з регіональними представниками бізнесу про діяльність міністерства на зовнішньоекономічному напрямі та новий формат роботи Ради експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ).

“Просування національного експорту є одним із пріоритетних завдань МЗС, а відтак посольства України готові до співпраці з представниками бізнесу для пошуку іноземних партнерів”, - додав Дмитро Сенік.

За його словами, МЗС відкрите для реалізації спільних проектів з національними бізнес-асоціаціями, щоб досягти якісно нових результатів у підтримці українських підприємців – збільшення кількості укладених контрактів та обсягів експорту.

Нагадаємо, Мінінфраструктури спільно із бізнесом працює над концепцією розвитку електромобільності.

Авторские статьи