У «Нафтогазі» підрахували, скільки потрібно грошей на наступний опалювальний сезон
Экономикаnews.finance.ua14 апреля 2015

У «Нафтогазі» підрахували, скільки потрібно грошей на наступний опалювальний сезон

Для заповнення підземних сховищ необхідним обсягом газу для забезпечення потреб протягом наступної зими Україні треба близько $1,5 мільярда зовнішніх фінансових ресурсів. Про це заявив у Брюсселі голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв. «Ця фінансова допомога буде використана для забезпечення необхідного обсягу газу в підземних сховищах протягом літа для використання наступної зими. Ці кошти теоретично повинні покрити закупівлю близько 6 мільярдів кубометрів газу. За діючими цінами, це десь 1,5 мільярда доларів », – розповів Коболєв. Він додав, що сприяння у такої фінансової допомоги українська сторона обговорить з Європейською комісією. В той же час, черговий раунд переговорів за участю України, Росії та ЄС, який планується в Берліні, перенесений з вівторка, 14 квітня, на понеділок, 13 квітня. За словами глави «Нафтогазу», переговори, зокрема, будуть присвячені продовженню «зимового пакета». Ми сподіваємося обговорити пакет на 12 місяців, який покриє літо і майбутню зиму в плані умов поставок російського газу », – уточнив Коболєв. Відзначимо, останні газові переговори в такому форматі відбулися 20 березня в Брюсселі. 2 квітня Україна підписала нову угоду на купівлю природного газу в РФ на другий квартал 2015 року. Також президент Росії Володимир Путін підтримав пропозицію прем’єра країни Дмитра Медведєва про продовження пільгового режиму на постачання газу для України на 3 місяці за умови, що Київ буде дотримуватися всіх положень контракту. Крім того, Путін заявив, що питання наступної знижки на газ для України, на III квартал, обговорюватиметься через три місяці з урахуванням ціни на нафту.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Влад
    14 апреля 2015
    В результате поднятия тарифов на отопление будет безжалостно уничтожено сотни гектаров леса на дрова.Это можно наблюдать уже сейчас.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Гость
А чё не шоколадное?
ай да новыны
Ну если васька стоянкин написал такую ахинею, значит так оно и есть! P.S. на фото совковые пенсы словно из журнала Крокодиль", но зачем флаги Украины нужно было выставлять? Выставили бы свои от крови красные совковые знамена! Продажные пенсы.
ничего удивительного
Уже два дня трут мои комментарии, эти местячковые кремляди! Так вот, все правильно эти два утырка обыкновенные пропагандоны, хотя очень возможно что это пишет один "админ" этой инфопомойки, там исходящие IP из одного пула. Эта инфопомойка одна сплошная кремлядская пропаганда, а эти псевдокомментаторы, обыкновенные кремлеботы, и эта дурочка "элэночка" тоже одна из них, только играет роль "ковтуна на первом Анале срашки", а тут играет роль тупого майданутого хохла, для так сказать контраста. Ну типа все "свидомые" тупые как эта "элэночка" старая и уродливая, а вот рюсяфилы это очень "умные" . Вот такая правда!
экспэрды доморощенные
Веник, на то ты и швабра, что тебе не понять!
е
А как же контрабас западян.. Они ж так трудятся, так трудятся...
е
Помни чужеземец тут хозяин украинец визжало свидомые стадо....
е
Весьмир с нами кричали свидомые... Вот и спали последние маски... Доить страну будут до последнего