У Нафтогазі пояснили зниження ціни на газ для населення
Экономикаnews.finance.ua30 марта 2020

У Нафтогазі пояснили зниження ціни на газ для населення

Можливості зниження ціни на газ для населення на 14% з’явилась завдяки тому, що ринок природного газу в Україні наразі перенасичений.

Про це заявив голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв в ефірі одного з телеканалів.

“Ми вирішили знайти ринкову можливість, якщо така можливість з’явиться, зменшити ціну на газ. Про що йшла мова: ми зрозуміли, що український ринок газу зараз перенасичений природним газом, всі готувались до кризи, відмови Газпромом постачати газ, і ця підготовка перенаситила українські сховища газу. І коли незалежний оператор ГТС проводив свій тендер, тендер був дуже конкурентний і ми розуміли, що там може бути зменшення ціни у порівнянні з імпортним паритетом. Як тільки це відбулось, ми запропонували уряду і уряд погодився з цим, використати новий ціновий індикатив, український, а не європейський, який є нижчим за європейський, для встановлення ціни газу для населення”, — розповів Коболєв.

З його слів, якби на цьому тендері ціна виявилась нижчою на 15 чи 30%, вона була б нижчою на 30%.

“Таким чином, отримавши новий ціновий індикатив, ми запропонували приватним посередникам придбавати газ у Нафтогазу за ціною меншою ніж імпортна і перепродавали населенню за цією меншою ціною”, — пояснив голова Нафтогазу.

Він додав, що раніше ціна на українському ринку визначалась виключно за імпортним паритетом, і залежний від імпорту український ринок ціну імпортного паритету вважав максимально ринковою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Шизики
Бесоног-михалков дэтэктед!
ха-ха
фиг им всем! Россия выстоит, а мы наконец- то вспомним, что славяне, а не укры!
ПОЮТ ЛИ ФОПы ЩЭНЭВМЭРЛУ
ПОЮТ ЛИ ФОПы ,,ЩЭНЭВМЭРЛУ,,? ИЛИ СЛОВА ЗАБЫЛИ?
ВНУШЕНИЕ ЭТО СИЛА
Что бы не лечить украинских пациентов с ковидом, врачи показывают им ,,ОКНО В ЙЕВРОПУ,,! И пациенты верят.
Весёлый Роджер
Да хрен тебе! Народ и Сало - едины! Сала пиндосоизбранному Гетману Зе!!! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
ТЫ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД
ДА! МНОГО ГОВНА В ТВОЕЙ РАЗДОЛБАНОЙ ПАСТИ ПОМЕЩАЕТСЯ! КТО ЖЕ ТЕБЕ НАПОЛНЯЕТ ГОВНОМ ТВОЮ ПАСТЬ? НЕБОСЬ В ТУАЛЕТЕ ВЫПРАШИВАЕШЬ У ПОСЕТИТЕЛЕЙ? ВСЁ ПЛЮЁШЬСЯ И ПЛЮЁШЬСЯ! УКРАИНСКИЙ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД ТЫ!
Весёлый Роджер
Какая-то шизуха в стиле пропахандона Шмули_Елен, со сожранными ежами и картонными мостами тай 200 000 пидземных нЫбаченных бурятов на танках,конях и санках. Неужели ещё есть щирые долбоэбы шо верят в эту бредятиту? Никого майдан ни чему не научил - вот жешь блин терпилы эуропеидные!