У наступному році KSG Agro планує оновити свинопоголів’я
Экономикаagro-business.com.ua05 ноября 2020

У наступному році KSG Agro планує оновити свинопоголів’я

Цьогоріч компанія KSG Agro успішно виконала інвестиційні плани та очікує подальшого стабільного розвитку. У 2021 році компанія розраховує суттєво удосконалити свинопоголів’я на власному виробничому майданчику.

Про це наголосив Голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов під час он-лайн інтерв’ю на сторінці Агробізнесу Сьогодні у Facebook.

«У нинішньому році, навіть за умов економічної кризи та короновірусу, KSG Agro продовжувало впровадження інвестиційної програми. Повністю виконано заплановані плани з введення виробничих корпусів, почали проектування обладнання племінного репродуктору для утримання 500 свиноматок», – говорить Сергій Касьянов.

Він зауважив, що нині відбувається аналіз якості племінного матеріалу у світовому свинарстві, зокрема, новинок, що з’являються в сегменті генетики. Адже на 2021 рік заплановано суттєве оновлення свинопоголів’я і тому будуть закуповуватися до 1000 голів свиноматок.

Сергій Касьянов зазначив, що серед інших інвестицій у 2020 році: придбання машин для подрібнення комбікорму на комбікормовий завод, що суттєво покращило якість кормів. Партнером цього проекту виступає компанія Cargill. Також з цим відомим світовим виробником відпрацьовується програма удосконалення менеджменту на підприємствах агрокомпанії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Есть ...Но укро-патриоты будут ассоциировать её с красной звездой из Кремля...У этих упоротых обезьян слишком развита ненависть к России. Поэтому, все что кажется нам нормальным, для них это вызывает шок.вот и придают главной ёлке страны такой уродливый вид.Лишь бы подальше от России.
е
Елена, ты конечно будешь комментировать столь великие достижения Украины по руководством твоих героев... Ждемс
е
Кроме тебя, сидишь тут безработная и злобно шипишь на всех кто зарабатывает своим трудом
е
Ага не испортит...а продолжение при сказки не помнишь?))) но ты продолжай верить.. И займись наконец делом, а то пенсии не будет..
е
Конечно, а приведенные случаи это обыденности не стоящая внимания, ведь так?
е
Ну свидомые укры тоже не хотят жить в Украине, не подскажешь почему?
е
Ну есть же рождественская звезда с которой всякие западянские колядныки ходят.. Можно её было