У НБУ назвали умови отримання Україною траншу від МВФ
Экономикаfbc.ua18 мая 2021

У НБУ назвали умови отримання Україною траншу від МВФ

Щоб отримати транш – Україна має до кінця червня виконати всі вимоги МВФ. Про це заявили в Нацбанку, повідомляють журналісти телеканалу “Перший Діловий“. Бо в другій половині літа у Фонду почнуться канікули. І про гроші доведеться забути, принаймні, на певний час.

Нагадаємо, торік у червні Міжнародний валютний фонд затвердив 18-місячну програму стенд-бай – на близько 5 мільярдів доларів. Перші 2 мільярди Україна отримала відразу. Однак для наступних – не виконала взятих зобов’язань. Серед причин, через які кошти не отримали – втручання влади в роботу Нацбанку, НАБУ та САП.

Крім того, фонд наполягає на скасуванні штучних обмежень цін на енергоресурси для населення, зокрема цін на газ, які уряд адміністративно обмежив взимку цього року. Також парламент має ухвалити закон про Вищу раду правосуддя і правки в закон про Нацбанк.

Нагадаємо, що МВФ чекає від України реформ. Представник Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс заявляє, що МВФ очікує більшого прогресу від української влади у реалізації реформ.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
321
куй вам
t7
А дальше... забыл?
Гость
Удручающее зрелище - пустые вокзалы, где никакого пассажирского движения
Гость
Интересно, сколько зрителей смотрит укро тв. В городвх, особенно.
Гость
И обрезание сделать, если еще кто не сделал.
Одна Бабка Сказала
А какое свинячье дело "одного из авторов" проекта постановления, что и кому Белоруссия разрешила провести с гражданином СВОЕЙ страны, а не гражданином Украины? Гончаренко пересосал похоже, переутомился, губы все больше пухнут. А в Европарламент дебила не пускают, заскучал дырявый.
Весёлый Роджер
ОЙ ну прекратите вы. Цэ ж дитячи шалости. Вот сейчас пропахндон Шмуля, вам всё по бандеровски объяснит. Вверху, на фото – то тубус для Ватмана, жидобандеровец Ватман его сам и несёт! Внизу - так цэ стартовые пистоли для скакания. Надо же було как-то синхронизировать это стри_бучее стадо запизденцев и примкнувших к ним тупым куевлянам! Ось воно як! Вы главное там - Сало не роняйте, подонкам убийцам детей него ховайте!
Авторские статьи