Экономикаfbc.ua5 мая

У НБУ розповіли про літні ціни на газ

nk_hauz/-mzsphahr5gszds-rqft.jpg

Згідно з “інфляційним звітом” Національного банку, цього літа вартість “блакитного палива” буде у більш ніж двічі вищою за цінові мінімуми літа 2020-го року.

Зі звіту випливає, що водночас, за підсумками поточного року вартість природного газу буде приблизно на тому ж рівні, що й минулого року, у зв’язку з поступовим зниженням цін на європейських газових хабах упродовж року та посиленням конкуренції на українському ринку.

При цьому, тарифи на житлово-комунальнальні послуги зростатимуть, адже їх не коректували минулого року, попри здорожчання газу та збільшення витрат на оплату праці.

В Україні з 1 травня на ринку природного газу почали діяти нові правила. Усі газопостачальні компанії запустили річний газовий продукт – фіксовану вартість “блакитного палива”, яка діятиме для українців упродовж року.

Раніше повідомлялося, що у компанії «Нафтогаз» заявили, що тепер споживачу буде простіше змінити постачальника газу. Зокрема, був оновлений процес перевірки прав власності у всіх заявках, які споживачі подають для заміни. Простіше кажучи, процес був автоматизований, і це дозволяє економити час та людський ресурс. Для цієї мети було проведено інтеграцію даних до держреєстру прав на нерухомість.

Також ми писали, що у «Нафтогазі» планують знизити ціни на газ для українців до початку наступного опалювального сезону. І навіть розробили кілька кроків, які, теоретично, допоможуть знизити ціни.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ой йой, диду Шмуля шо с тобой? Наконец-то на родном забрэхал, не выдержал пердучий пархатый шакал! ------------- «Угол Дерибасовской, угол Ришельевской В восемь часов вечера облетела весть: У 70-летнего, деда-старикашки, Шестеро пиндосовцев отобрали честь. Припев: Оц-поц первертоц, Шмулечка здорова, Оц-тоц первертоц, кушает компот, Оц-тоц первертоц, и мечтает снова, Оц-тоц первертоц, пережить налет. Шмуля наш вздыхает, Шмуля наш страдает, Потерял дедуля и покой, и сон. Двери все открыты, но не идут бандиты. Пусть придут не шестеро — хотя бы вчетвером. …. и все гуртом спиваем … Припев. …©»
Луна -2
Чемодан -вокзал -Россия! Говорите вы . Чемодан -вокзал -Европа ! Отвечаем мы. Вы разрушили Страну . Со своей ЕВРОПОЙ. вЫ ВТЯНУЛИ НАС В ВОЙНУ. ходим с голой попой. Это наша УКРАИНА. вам ее не взять Вам же только и осталось. ЗЕМЛЮ ВСЮ ПРОДАТЬ .
е
вот как только ОТВЕТИШЬ на заданные вопросы, получишь ответ на свой.. В порядке ВЧИНЕННЯ как ты САМ хотел...
Флорин Курта
Думаю, что у тебя нет никаких доказательств. Людям, которые высказывают тезисы и не могут их доказать лучше не учавствовать в полемиках.
Флорин Курта
А что за наука такая? Наука совсем недавно утверждала, что щуки рождаются из водорослей.
---
это факт,доказательство которого может требовать или полный дурак или не очень хороший актер.Думаю что ты плохой актер.
Флорин Курта
Это не факт. Поэтому я и прошу аргументировать утверждение, то есть предъявить доказательства.
Авторские статьи