У НКРЕКП розповіли, чому не контролюють тарифи
Экономикаfbc.ua14 мая 2021

У НКРЕКП розповіли, чому не контролюють тарифи

У Нацкомісії з держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг нагадують, чому не можуть затверджувати тарифи, за якими постачальники реалізують природний газ населенню. Водночас, споживачі мають право звертатися до НКРЕКП у разі конфлікту із газопостачальником.

У відомстві зазначають, що ціна на “блакитне паливо” формується ринково залежно від попиту і пропозиції, а також відповідно до вартості ресурсу та світових коливань. Постачальники самі обирають бізнес-модель, з яких джерел купувати паливо: на біржі, на європейських хабах чи на внутрішньому ринку. Річні тарифи на газ покликані захистити споживачів від сезонних коливань вартості, налошують у Нацкомісії.

Раніше Нацкомісія з держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвеpдила річні тарифи на “блакитне паливо” для українців. Річна вартість газу введена за замoвчуванням з 1 тpавня пoтoчнoгo poку і діятиме тариф дo 30 квітня 2022-го. Упродовж poку вoни сплачуватимуть за паливо фіксoвану ціну, яку пpoпoнуватимуть пoстачальники.

Нагадаємо, в Україні з 1 січня 2021 року можуть довільно відключати подачу газу в разі відсутності наявності спеціальних лічильників в будинках українців.

Раніше повідомлялося, що така норма прописана в законі «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який був затверджений у 2017 році.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
321
в средину этого крестика - гранатку без чеки!
апач
список вражеских стран народу Украине,при их поддержки был совершен гос переворот в нашей стране
критик
обосретесь со своим G7,напечатать бабла не получится как ковидом
е
и опять таки СРЕДНЯЯ.. т.е. между депутатом Рады и уборщицей в больнице...понимаю, что тут думать надо уметь, но ты учись это никогда не поздно...
е
гугл хорошая вещь.. но я задал прямой вопрос: оттуда пишешь?? ответ :данные из инета.. вот и все что нужно знать о источнике твоей информации... с местными общаться не пробовал? с американцами?.. на нашу украинскую статистику посмотри и на реальность... посмотрел? сравнил? дальше будешь утверждать о том что статистика отражает реальность..Понимаю ты скорее всего боишься сравнить, но правду знать никому не вредило..
трамп
По данным американского Бюро трудовой статистики, официальная средняя зарплата в США в 2021 году составляет 984 доллара в неделю. То есть около 111,5 млн штатных рабочих и служащих Америки до уплаты налогов в среднем получают 4 265 долларов в месяц. ГУГЛ В ПОМОЩЬ понимаю ты скорее всего этого не умеешь но учится никогда не поздно)))
трамп
Да ладно как так то??? Он же завтра обрушится уже..... читатели срочно сбрасывайте доллары и покупайте рубли...