Экономикаagrotimes.uaFeb 12

У першій половині 2019/20 МР Україна втричі збільшила поставки пшениці до Єгипту

nk_hauz/-m-of4pl9a_toobnikwm.jpg

У першій половині 2019/20 МР Єгипет імпортував близько 7,6 млн тонн пшениці, що на 12,5% більше, ніж за аналогічний період минулого сезону і на 25% більше середнього 4-річного показника.

Про це повідомляє Refinitiv Agriculture на своєму Телеграм-каналі.

Так, зерно Чорноморського походження домінує в структурі єгипетського імпорту пшениці – за рахунок збільшення поставок з України.

Протягом перших шести місяців поточного сезону 2019/20 року частка Росії в поставках пшениці до Єгипту становила 51%, України – 30%. Поставки пшениці з Румунії, Франції й США були істотно меншими.

«Експорт російської пшениці в Єгипет в першій половині поточного сезону досяг близько 3,9 млн. тонн, що на 30% менше, ніж за аналогічний період минулого року, і на 5% нижче чотирирічного середнього показника в 4,05 млн тонн», – ідеться в повідомленні.

Україна ж поставила в Єгипет близько 2,3 млн тонн пшениці з початку сезону, що на 300% більше, ніж за аналогічний період минулого року, і на 125% більше чотирирічного середнього показника в 1 млн тонн.

Нагадаємо, Єгипет продовжив дозвіл на імпорт пшениці з мінімальною вологістю 13,5%. Також нещодавно Єгипет виділив $1,5 млрд на закупівлі зерна.

💬 Последние комментарии
ПОЗОР ЛЖЕСАМОПИСЦАМ!
А "энциклопедию" ты сам написал? В камне небось изваял?
ОНИ ТУПЫЕ ИДИОТЫ!!!
"История дэржавы без дат" - без конкретных дат такая бездоказательная писанина считается фантастическим рассказом - это измышления на исторические темы психически больным идиотом!!!
Каменяр
Як я бачу, "русскоязычные " російською мовою також не володіють, порозумітися з ними тяжко. А що таке рускоязычная мова я в енциплопедії не знайшов.
Каменяр
Що ти жуєш і шамкаєш, нічого не зрозуміло.
Каменяр
Якщо путін, як ініціатор війни не бажає її завершення - то звичайно війна не скоро закінчиться. І тому путіну ніякі відкриті домовленості, ніякі зустрічі не потрібні.
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ!!!
Пара Киченок и Костюк сыграют против четверых сеяных... За что это им?
Каменяр
Світова спільнота впливу на Путіна фактично не має. Вона може виказувати лише стурбованість. Якщо Путін не припинить провокації, не припинить роздувати війну, забере свої холуїв в росію, як вони того хочуть - тільки тоді війна закінчиться.