У піку пандемії. Bosch відзвітувала про рекордний обсяг продажів в Україні за підсумками року
Экономикаbiz.nv.ua9 дней назад

У піку пандемії. Bosch відзвітувала про рекордний обсяг продажів в Україні за підсумками року

За підсумками року обсяг Bosch в Україні зріс майже до 130 млн євро. Попри пандемію і криза продажі зросли на 7%.

За підсумками 2020 року компанія Bosch в Україні наростила обсяг продажів на 7% - до 130 млн євро. Про це заявив генеральний директор ТОВ Роберт Бош Лтд Віталій Бульда в ході пресконференції компанії.

«Рік тому я говорив про результат 2019 року, який став найбільшим за товарообігом і прибутковості (приріст 34% обороту - ред.), Але минулий рік став найбільшим за цими показниками з початку існування компанії », - зазначив Бульда.

Він додав, що з середини березня минулого року 95% співробітників компанії пішло на карантин і Bosch багато зусиль інвестувала саме в комунікації.

Зокрема, у напрямку Опалювальна техніка товарообіг виріс на 12% (В євро). При цьому було реалізовано понад 120 проектів в цивільному будівництві, більше 50 - в комерційному будівництві та понад 10 - в промисловості, а в цілому число реалізованих проектів зросла на 30% до 2019 року.

Також в компанії відзвітували про зростання продажів електроінструментів на 3%. Всього за минулий рік було продано 170 тис. Електроінструментів, при цьому було запропоновано 100 нових продуктів.

За словами директора департаменту електроінструментів Олександр Гриніва, більше 30% продажів електроінструментів довелося на інтернет-продажу.

У той же час в напрямку автозапчастин та обладнання приріст товарообігу цього напрямку склав 20%.

Директор департаменту систем безпеки Сергій Барановський повідомив, що в 2020 році приріст товарообігу в цьому напрямку за рахунок реалізації довгострокових проектів склав 35%. Ключові напрямки - ритейл (Як великі торгові центри, так і мережі маленьких магазинів), офісні та адмінбудівлі, об'єкти транспортної інфраструктури.

Що стосується індустріальних і мобільних технологій Bosch Rexroth, товарообіг цього напрямку зберігся на рівні 2019 року.

Президент групи Bosch в Росії, Україні, Білорусі, Центральної Азії, Монголії і на Кавказі Штеффен Хоффман повідомив, що в 2020 році результати компанії Bosch в світі перевищили очікування. Падіння склало всього 6,4% до попереднього року - до 71,5 млрд євро, а прибуток від операційної діяльності склав 2 млрд євро (проти 3,3 млрд євро роком раніше).

При цьому продажі в регіоні в 2020 році склали 1,37 млрд євро проти 1,51 млрд євро роком раніше.

Написать комментарий