Экономикаwww.ukrinform.uaOct 7

У питанні Nord Stream 2 Європі не вистачило солідарності – євродепутат

nk_hauz/32HY52D7g.jpeg

Проєкт німецько-російського газогону «Північний потік 2» ніколи не був економічним і завжди вносив розкол серед країн ЄС, яким бракувало солідарності.

Про це заявив член Європейського парламенту, член партії «Союз 90/Зелені», німецький політик Райнгард Бютікофер під час панельної дискусії, присвяченої темі «Північного потоку 2» у рамках Варшавського безпекового форуму, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Бютікофер висловив жаль, що проєкт просунувся так далеко, але закликав винести уроки з цього досвіду. На його думку, відновлювальні джерела енергії не тільки можуть додати до енергетичної безпеки країн та їх кліматичної політики, а й матимуть геополітичні підтекст.

«Якщо ви створюєте такі власні джерела, ви не будете так залежні від нових інфраструктурних проєктів постачання викопного палива», - підкреслив євродепутат. Він також наполягає на необхідності розвитку відновлювальних видів енергії і не підтримує закупівлю американського зрідженого газу.

За його словами, важливо у рамках ЄС зрозуміти, як діяти в ситуації, що склалася, як країнам надалі комунікувати між з собою, адже «це питання, яке розділяє ЄС, протиставляє сусідів». На переконання політика, проєкт викликав і продовжує викликати спори про стратегічну автономію, а країнам Євросоюзу перед цим викликом «не вистачало стратегічної солідарності».

Варшавський безпековий форум, який щороку збирає на своїх полях провідних політиків і експертів, проходить 5-6 жовтня в гібридному форматі.

💬 Последние комментарии
е
Сказал тот для кого телевизор истинна в первой инстанции....диванный воин, блин...
е
Вот и ответ...пока информацию получаешь из телевизора, а не от общения с реальными людьми толку от тебя не будет...
е
Ага, те самые тысячи которых даже ОБСЕ не нашло, хотя очень старалось... А про оружие поставляемые из-за рубежа тебе бы промолчать..одни джавелины и снайперские винтовки чего стоят...
е
Ты вопроса не понял? Тебя о чем спросили? А ты что написал???
е
А это вопрос к украинским властям почему они данный вопрос игнорировали... Спроси Ющенко, для него ведь Голодомор и пчелы были важнее данного вопроса....
Каменяр
Це на сьогодні Росія постійно піднімається з коліно-ліктьової пози, в яку її поставив Путін
е
Поостой ответ: что с тобой будет делать полиция, если ты её требование остановится продолжишь движение на своём авто? Правильно, начнёт преследовать и...откроет огонь если ты продолжаешь не реагировать на требования остановки.. Даже если ни в чем не виноват! Дошло, тупенький???
Авторские статьи