Экономикаwww.ukrinform.ua7 окт.

У питанні Nord Stream 2 Європі не вистачило солідарності – євродепутат

nk_hauz/32HY52D7g.jpeg

Проєкт німецько-російського газогону «Північний потік 2» ніколи не був економічним і завжди вносив розкол серед країн ЄС, яким бракувало солідарності.

Про це заявив член Європейського парламенту, член партії «Союз 90/Зелені», німецький політик Райнгард Бютікофер під час панельної дискусії, присвяченої темі «Північного потоку 2» у рамках Варшавського безпекового форуму, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Бютікофер висловив жаль, що проєкт просунувся так далеко, але закликав винести уроки з цього досвіду. На його думку, відновлювальні джерела енергії не тільки можуть додати до енергетичної безпеки країн та їх кліматичної політики, а й матимуть геополітичні підтекст.

«Якщо ви створюєте такі власні джерела, ви не будете так залежні від нових інфраструктурних проєктів постачання викопного палива», - підкреслив євродепутат. Він також наполягає на необхідності розвитку відновлювальних видів енергії і не підтримує закупівлю американського зрідженого газу.

За його словами, важливо у рамках ЄС зрозуміти, як діяти в ситуації, що склалася, як країнам надалі комунікувати між з собою, адже «це питання, яке розділяє ЄС, протиставляє сусідів». На переконання політика, проєкт викликав і продовжує викликати спори про стратегічну автономію, а країнам Євросоюзу перед цим викликом «не вистачало стратегічної солідарності».

Варшавський безпековий форум, який щороку збирає на своїх полях провідних політиків і експертів, проходить 5-6 жовтня в гібридному форматі.

💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))