У Раді оцінили, скільки доходів принесе «податок на Google»
Экономикаglavcom.ua27 января 2021

У Раді оцінили, скільки доходів принесе «податок на Google»

Google, Youtube, Facebook – усе, чим користуються українці безкоштовно, і далі залишатиметься безкоштовним, але…

Так званий «податок на Google», який запроваджує оподаткування транснаціональних компаній, може принести до трьох мільярдів надходжень до бюджету щороку. Про це в інтерв'ю «Главкому» розповіла заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук.

За словами Кравчук, законопроєкт щодо особливого порядку оподаткування для електронних послуг не передбачає, що за сервіси, які до цього були безкоштовними, тепер доведеться платити. Це означає, що будуть оподатковуватися лише платні сервіси.

«Іншими словами – Google, Youtube, Facebook – усе, чим користуються українці безкоштовно, і далі залишатиметься безкоштовним. А те, що було платним (рекламні послуги, платний контент), після ухвалення закону обкладатиметься ПДВ, який лягатиме на постачальника. ПДВ на цифрові послуги – це не наше ноу-хау, тому його запровадження не стане новиною для іноземних компаній», – розповіла Кравчук.

За її словами, відбулися консультації зі сторонами, яких стосуватимуться ці зміни. «Виявилось, що вони готові до запровадження таких правил і навіть дивуються, чому вони досі не діють в Україні», – сказала заступниця голови фракції «Слуга народу».

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрований законопроєкт №2634 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування податком на додану вартість електронних послуг, що постачаються нерезидентами фізичним особам, місце постачання яких розташоване на митній території України. 

1 комментарий

Написать комментарий
  • ЗЕдебилам
    27 января 2021
    Если что, то эти транснациональные компании конечно же заплатят вам налог, а именно: помножат вас, свадебных фотографов и прочую зелёную плесень, на ноль !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ответить
💬 Последние комментарии
ЕС украине желает
ЕС желает украине: - вагину вам а не вакцину!
СНОВА ЗДОРОВА
Не иначе опять Ляшку пощастыло!
тт
Внешне, он очень потешный...
Елена
Рятуйте ,помогите,тонем.
Луна-2
кто им виноват? Не надо было вырубать леса и оголять склоны Карпат.
Луна-2
Я ненавижу бандерлогов. Они разрушили страну. Я не люблю их лживые речовки. С которыми страну ведут в войну. Я не люблю их подлость и коварство. С каким они захватывали власть. Я ненавижу их тупое чванство Ведущее к расколу среди нас. Я ненавижу их пустые обещания. Их факельные шествия в ночи. Я ненавижу их слова продажные А ты , народ, скрывайся и молчи. Я не люблю идеологию Бандеры. Раскол в стране,пустые словеса. Я не люблю ,когда для многих Готовят путь на небеса. И пусть грозят нацисты пулей. На мысли я себя ловлю. Идеологию Бандеры Я никогда не полюблю
е
а воплей от свидомых будет... рятуйте, помогайте.....а как вырубить все, так это по патриотичному...