У справі “Мотор Січі” з’явилися нові подробиці
Экономикаfbc.ua13 мая 2021

У справі “Мотор Січі” з’явилися нові подробиці

Справа “Мотор Січі” обрастає новими деталями. Деякі з них стосуються значно ранішього періоду існування підприємства, ніж часи продажу акцій компанії Богуслаєвим китайським інвесторам, повідомляють журналісти телеканалу “Перший Діловий“.

Ідеться про події 27-річної давнини, коли підприємство мало іншу назву. А першим в історії незалежної України головою Фонду держмайна – був Володимир Прядко, який влітку 1993 дозволив приватизацію раніше державного заводу “Моторостроитель” у Запоріжжі, що пізніше й перейменували у “Мотор січ”. У 2021-му почалося слідство, за даними якого під час приватиації заводу було скоєно низку незаконних дій. Серед іншого, Прядко на місяць затягнув з термінами формування комісії і незаконно призначив представником ФДМ в інвентаризаційній комісії гендиректора “Мотор Січі”.

Також, твердять слідчі – сама інвентаризація підприємства відбувалася з низкою порушень та заниженням вартості активів. У рішенні суду вказано суму збитків державі, що становить більше 18 мільярдів гривень. Утім, термін притягнення до відповідальності вже давно сплив. Тож Печерський суд Києва звільнив Прядка від відповідальності і справу закрив. У березні цього року суд заарештував 100% акцій Мотор січі і передав іїх в управління АРМА.

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет знову розгляне заявку китайських інвесторів на придбання акцій українського підприємства.

Раніше повідомлялося про те, скільки вимагає Китай у справі «Мотор Січі». Китай намагатиметься отримати від України 3,6 мільярда доларів у справі «Мотор Січі». Йдеться про відшкодування за зрив продажу китайським інвесторам підприємства авіамоторної галузі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
слова ТВОИ.. опять склероз??? а дописанное вполне укладывается в парадигму закона о коренных народах.. ты слово парадигма хоть знаешь или американские матросы не объяснили??
е
а Афган, Сирия, Вьетнам, Камбоджа, Лаос, Ирак?? там тоже ВЕЗДЕ стояли американские войска и страны разрушены и обобраны до нитки.. И как они живут??? и еще целая куча стран... и ВСЕХ обобрали ворюги америкосы.. но ты ж предпочитаешь этого не видеть, не вписывается это в твой бред про прийдут и помогут, прийдут и построят... а с какой им это надо???
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?