У «Укроборонпромі» розповіли про реформування концерну
Экономикаfbc.ua22 февраля 2021

У «Укроборонпромі» розповіли про реформування концерну

Згідно з рішенням Кабінету міністрів Державний концерн “Укроборонпром” в рамках реформування вже передав вісім держпідприємств і корпоративні права ще двох акціонерних товариств в Фонд державного майна.

Відомо, що ще вісім підприємств будуть передані до Фонду з метою їх подальшої приватизації, одне – в сферу управління Міноборони.

“Концерн діє на виконання постанови Кабінету міністрів України № 1229 від 9 грудня 2020 року. Таким чином, зі складу” Укроборонпрому “вже виведено 17 держпідприємств і передані права двох АТ. Сьогодні концерн налічує 118 підприємств, з яких 21 – на тимчасово окупованих територіях. Ще два – планується передати Державному космічному агентству “, – зазначив генеральний директор концерну.

Слід зазначити, що реформа “Укроборонпрому” фактично розпочато 21 грудня 2020-го підписанням наказу про корпоратизацію концерну і триває по дорожній карті.

Так, в результаті трансформації в холдинг “Оборонні системи України” планується включити 65 підприємств.

Нагадаємо, що в міжнародній оцінці корупційності «Укроборонпром» отримав 28 балів з 112 максимально можливих. Це відповідає рівню «Е», який є передостаннім з найгірших, що говорить про наближення до високого рівня корупції.

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація розширила свої санкції відносно українських компаній. На цей раз до переліку потрапили відразу три компанії – «Центренерго», державна енергогенеруюча компанія, «Укроборонпром», також державний концерн, і «Укрспецекспорт» – компанія, яка займається переважно імпортом і експортом продукції, а також послуг спеціального і військового призначення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И своевременное возмущение.
Гость
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём...
Гость
И если поживём...
Гость
И пришли к новому наименовани.: СНГ...
Гость
"И такое было (17 марта 1991 года): "одни голосовали за сохранение Союза, другие — за новую федерацию, третьи — вообще за права и свободы, будучи при этом противниками СССР, пусть и в обновленном виде. А шесть из 15 союзных республик — Литва, Латвия, Эстония, Грузия, Молдавия и Армения — вообще отказались участвовать в голосовании. В известном смысле сам этот факт уже делал референдум не вполне легитимным — если почти половина субъектов Союза решили на вопрос не отвечать как на неактуальный".
Гость
"17 марта 1991 года, состоялся референдум о сохранении (при обновлении наименования) Союза Советских Социалистических Республик (СССР). Считается, что тогда впервые в ходе прямого волеизъявления граждане СССР смогли высказаться о будущем страны".