Экономикаagroreview.com1 июн.

У Великобританії з'являться плавучі молочні ферми

Молодим британським фермерам організували екскурсію на плавучий молочний завод в Роттердамі відразу після відкриття. Будучи першими відвідувачами плавучої ферми, група з двадцяти молодих аграріїв наочно ознайомилась з тим, яку роль креативні рішення грають в сільськогосподарському маркетингу. Молоді люди спробували молоко однією з перших пляшкових партій, вироблених на цьому заводі. І воно здалося їм надзвичайно смачним. Плавуча ферма в Роттердамі буде випускати в день 800 літрів молока. Британський фермер і голова NFU Scotland Next Generation Колін Фергюсон сказав, що “голландські інновації”, дійсно, надихають. “Проект був скоріше доказом концепції, а не повністю комерційним підприємством, але вже ясно, що він викликав позитивну дискусію. Тому ферма впоралася зі своїм завданням збільшити цінність галузі в очах громадськості”, — сказав Фергюсон. “Можна уявити щось подібне в будь-якому з наших міст у Великобританії”, — сказав він. Плавуча ферма була не єдиним місцем, яке відвідали британські агротуристов. Вони побували на птахофермі з нейтральним рівнем викидів вуглецю і ознайомилися зі свинарським бізнесом, де свиней випасають на лугах з наближеністю до споживача, щоб люди розуміли цінність натуральних продуктів харчування і чому вони не повинні бути дешевими. Фергюсон відзначив, що подібний обмін досвідом кардинально важливий. В ході екскурсії фермери самі побачили, як інновації можуть “трансформувати і кидати виклик” традиційної фермерської практики і залучати міських споживачів “значущим і прозорим” способом. “Споживач завжди буде виступати за дешеву їжу, а ми, як фермери, зобов’язані ділитися нашими історіями і збільшувати цінність нашого ланцюжка поставок”, — додав він. Співорганізатор поїздки, з-директор Джейн Крейг і засновник проекту “Молодь в сільській місцевості”, сказала, що спілкування та інновації – кращий шлях об’єднання міста і села.

💬 Последние комментарии
Елена
Диду Шмуля курил козью ножку о чём-то глубоко задумавшись в схроне , точнее в дзоте находящимся на опушке леса ,было хоть и темновато,но тепло,топилась буржуйка,из бойницы хорошо просматривалась дорога в метрах 300 от него,по этой дороге скоро поедут российские войска, старенький,но еще рабочий МГ-42 смотрел на дорогу и ящики с патронами ледали рядом,Шмуля ждал, знал что это его последний бой с российскими "оккупантами",на стене висел Шмайссер,а за поясом справа в кобуре находился Вальтер.он ждал,и особенно он ждал и надеялся что появится Роджер и он сразит его первой очередью,время шло.....хе.,дед Шмуля никуда не уедет,он умрёт,погибнет на Родине...хе.
Луна -2
Ну куда без тебя верной холуйской морды...Полетишь в самолете,заместо овчарки, которую пристрелят.... Или тебя подбросят в небеса и выбросят на сушу трупом.
Весёлый Роджер
Абырвалг Шмуля, Абырвалг! Бандера капут и хандэ хох!
ера
...ранБа...хоть сейчас...помолчал бы ...казачЕк...зас...ный
Гость
Украина пострадала от соседства с Россией??? Дегенерат Майкл Маккена. Да Украина только и стала настоящей Украиной в составе России. Пока туда не влезли кровожадные янки. Проклятые уже половиной планеты как минимум!
Снаф-снаф
Верно! Война американцев за свидомых бессмысленна потому как свидомые бессмысленны. Американцы могут оказывать свидомым помощь, давать деньги, даже технологии, но они не смогут дать им мозги. А если мозгов нет, то и всякая помощь бессмысленна. Не спонсируйте свидомую меланхолию!
гость
"Знаем мы вас пацифистов"(цы). Люгеры только членам профсоюза заградотрядных начштабных писарей! Во-первых, на складах их ограниченное количество, идут как поощрение отличившихся или на подарок випам. Во-вторых, винницкий Форт по линии МВД поставляет патроны для парабеллумов только оптовыми партиями с централизрованной раздачей под отчёт расхода боеприпаса - во избежание так сказать "неучтённной торговлей налево". И в-третьих, за место в списках заградотрядчиков большой конкурс - много там таких вот, "любителей парабеллумом". Как в окопы - так никого, а как в заградотряды - так сразу толпа в кассу. Пули, погуще! По оробелым! В гущу бегущим грянь, парабеллум! Самое это! С донышка душ! Жаром, жженьем, железом, светом, жарь, жги, режь, рушь! Маяковский.