У Венесуелі розробляють рішення для операцій з біткойном без інтернету
Экономикаnews.finance.ua23 января 2020

У Венесуелі розробляють рішення для операцій з біткойном без інтернету

Венесуельська команда розробників готує рішення Locha для здійснення операцій з біткойном без підключення до Інтернету.

Про це повідомляє Cointelegraph.

Рішення являє собою Mesh-мережу. Розробники також працюють над двома пристроями, які дозволять підключатися до блокчейну біткойна за допомогою радіохвиль великої дальності.

Перше, що отримало назву Turpial, є простішою версією радіопередавача, який працює на відстанях від одного до двох кілометрів у міських районах. Друге, Harpia, являє собою обмежений радіомодуль для невеликих комп’ютерів.

Обидва пристрої портативні і працюють від батареї.

Повідомляється, що в подальшому рішення може бути інтегровано з будь-яким іншим блокчейном, а також системами обміну повідомленнями і передачі файлів, такими як IPFS.

«Ми створюємо рішення для випадків відсутності Інтернету, наприклад, через відсутність інфраструктури або ж цілеспрямованої цензури, а також для забезпечення анонімності», — заявив голова проєкту, член організації Bitcoin Venezuela Ренді Бріто.

Він також пояснив, що мережа не обов’язково буде покладатися на вузли, підключені до Інтернету через стаціонарний телефон. Користувачі з супутниковими антенами також зможуть виступати як шлюзи і ретранслювати дані.

Очікується, що розробку пристроїв завершать до другого кварталу 2020 року. Однак скільки часу буде потрібно на їх подальше виробництво, поки ще невідомо.

Locha буде проєктом з відкритим вихідним кодом, щоб розробники могли використовувати його в подальшому для створення схожих рішень.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
я сосу у всех..................не дорого
Луна-2
Именно патриот ..не в том смысле слова, как у нас в патриотизме обвиняют, а в настоящем смысле -Человек любит свою Родину .И ЖЕЛАЕТ ЕЙ ДОБРА И ПРОЦВЕТАНИЯ.
Луна-2
Привет Ро- я рада за тебя -у тебя интересная, что и говорить жизнь .Везде бываешь, много знаешь- счастливый ты человек ..И ты прав, зависть -она разрушает .Да еще когда знаешь что о... никуда не поедешь, ни в какую Америку, а хочется..
Елена
Нет Луночка, патриотов таких не дай Бог иметь,это я вам говорю,вы смотрите о чём всё время он говорит ,в смысле пишет,просто подумайте.и вам всё станет ясно.
Луна-2
Допустим, не думает, что Пушкин .он его не копирует ОН ПРОСТО САТИРИЧЕСКИ написал -гуд-бай Америка
Елена
ленка проститутка
Луна-2
А тебе не приходило в головку ,пусть и умную , но пустую , что Роджер -патриот , что он просто мог остаться в тех эе штатах- но не остался, потому что любит свою Родину....