У відставку пішов ще один директор департаменту Нацбанку України
Экономикаregionews.ua02 июля 2021

У відставку пішов ще один директор департаменту Нацбанку України

Директор департаменту супроводу кредитів Національного банку України (НБУ) Олег Новаковський, відповідальний, зокрема, за рефінансування, подав у відставку слідом за керівниками департаменту ліцензування та фінстабільності

Про це Олег Новаковський повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні я завершую роботу в НБУ. (...) Я був щасливий (...) працювати в організації, яка довела, що держустанова в Україні може бути сучасною, прогресивною, ціннісною та ефективною. Яка, на жаль, продемонструвала, що начебто забуті "совкові" практики можуть бути відновлені швидше ніж за рік, - написав він.

Як повідомлялося, учора у відставку подали усі керівники одного з департаментів НБУ. Команда керівників Департаменту ліцензування повним складом подала керівництву Національного банку заяви про звільнення.

Слідом за ними у відставку пішов директор департаменту фінансової стабільності НБУ Віталій Ваврищук і начальник управління аналізу ризиків реального сектору відповідного департаменту Артем Клюка.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А при том тогда не вывозили из страны, чуешь разницу?
Отож
Эстонцы не выговаривают Б,Г и Д. Н.п.: "не тай пок" это "не дай Бог". И анекдот. Едет в авто эстонец. Увидал свежую коровью лепешку,остановился и сгреб ее в носовой платок со словами: "приКотится!" Через неделю едет через то же место,выходит из авто и со словами "не приКотилось" вытряхивает лепешку.Вот такой тормозной менталитет
Отож
Давно пора нас рать на МВФ и повернуться к Китаю ради дешевых и главное - без условий кредитов. Так ведь обделались с "Мотор-Сичью". Простит ли Си такую пакость - вот в чем вопрос!
Весёлый Роджер
А при чём тут Россия, Путин и ты ворюга, всЁ со склада пиСдящий та ищащий оправдания своему воровству! Ты опять с вопроса сxoxлил, ТУПОЙ ты свинорылый ворюга-дэбил!
ЗАПЛАТИ ЖКХ И СДОХНИ
уКРАИНА: ЗАПЛАТИ ЖКХ И СДОХНИ
уКРАИНА ВЫРУЧИТ
Неужели украина литве не поможет?
Серж
Скоро территория террора останется сама с собой. СУГС!!!