У ВР підтримали ідею Кабміну про нові податки на квартири та машини
Экономикаchasdiy.org25 июня 2021

У ВР підтримали ідею Кабміну про нові податки на квартири та машини

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав законопроєкт Кабміну №5600, який може принести в бюджет близько 60 млрд грн.

Документ передбачає введення ПДВ в розмірі 20% на покупку житла в новобудовах, розширення податку на машини, підвищення акцизів, зокрема, на тютюнові вироби.

Так, як йдеться на офіційному сайті комітету, 18 народних депутатів ідею підтримали, 9 утрималися, ще троє виступили проти. Крім акцизів на сигарети і екологічного податку, також підвищать акциз на алкогольні напої. Крім того:

Розширять податок на елітні машини

Зараз податок на машини платять ті українці, які володіють авто вартістю від 375 мінімалок (2,2 млн грн), а за новими правилами хочуть оподатковувати, якщо ціна перевищує 200 мінімалок (1,2 млн грн).

Більше доведеться платити тим, хто продає багато квартир

Прості українці (фізособи) при продажу нерухомості повинні заплатити податок у розмірі 5%, а компанії – 18%. У Мінфіні пропонують ввести норму, згідно з якою починаючи з третьої квартири рядові українці повинні будуть платити стільки ж, скільки і компанії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами!
Елена
Хочу,крок за кроком,от пэрэмогы до пэрэмогы Украина идёт к светлому европейскому благополучию, ещё немного там за рогом при помощи Запада, Америки и Японии в Украине будет благополучие и благосостояние примерно как в Польше,вот так,а Роджер скотина и мерзавец.
УКРЫ ВСЕ ПРОЗРАЧНЫЕ
А тройное гражданство можно и не скрывать !!! ( Коломойский ) !!!
е
про то как опустилась Украина с 90-х на настоящий момент не хочешь рассказать? пример неудобный?
е
это ж только ты тут своими похождениями с морячками 6-го флота регулярно хвалишься, и то видимо плохо обслуживаешь господ, денег не дают, в америку свою не берут...
Северный ходок
В одну телегу впрячь неможно... Из общего системного кризиса есть только один выход - это борьба.
Как же вы не заметили
А турки за счет своих противоправных действиях еще и неплохие европейские деньги получают.