Экономикаwww.ukrinform.ua19 июн.

У Запоріжжі планують взяти в кредит 600 мільйонів на розвиток аеропорту та ремонт доріг

Запорізька міська рада має намір укласти кредитні договори з двома банками та запозичити до бюджету міста 600 мільйонів гривень на розвиток інфраструктурних проектів.

Проект «Про здійснення місцевого запозичення до бюджету міста» оприлюднено на сайті міськради. “Проект рішення міської ради підготовлено з метою забезпечення покриття дефіциту бюджету міста та фінансування видатків бюджету розвитку в поточному році. Проект рішення передбачає здійснення внутрішнього запозичення до бюджету міста на суму 600,0 млн грн у формі укладання кредитних договорів”, - йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення. Місто планує укласти кредитні договори з ПАТ АБ “Укргазбанк” та ПАТ “Державний ощадний банк України”. Гроші у позику беруть на 5 років з можливістю дострокового погашення за відсотковою ставкою, що не перевищує 19,5% річних. Також, передбачається щомісячна комісія за обслуговування кредиту – не більше 0,08% від розміру ліміту кредитування та разова комісія за надання кредитних коштів – не більше 1,1% від суми кредиту. Погашення основної суми боргу пропонується здійснювати щомісячно у строки та згідно з умовами, встановленими кредитним договором з урахуванням пільгового періоду – 12 місяців, сплату відсотків - щомісячними платежами. Майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань за запозиченням, зазначеним у цьому рішенні, не надається. Рішення набуває чинності після погодження обсягу та умов здійснення запозичення Міністерством фінансів України. Як раніше повідомлялось, КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” взяв кредит в “Укргазбанк” у сумі 13 млн доларів на будівництво нового терміналу аеропорту.

💬 Последние комментарии
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!
Игбун Хохлов
Потери РФ на Донбассе: нападающие Омской футбольной команды, отцы абитуриентов Элистинского педагогического училища (по списку), воины погибшее в Великой отечественной войне, парочка литературных героев. Хохлопидар, все сообщения в укропских СМИ - топорные фейки, рассчитанные на такое быдло, как ты.
Ke
вы сначала спросите у украинцев - как они относятся к русским ?
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?