Экономикаwww.ukrinform.ua13 февр.

«Україна 30»: наступний форум обговорить тарифи та енергетику

nk_hauz/-mtn52zxh69x7enjrnuh.png

У рамках всеукраїнського форуму 15-17 лютого відбудеться обговорення тарифів та енергетичної незалежності.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті Всеукраїнського форуму "Україна 30".

"Шлях до енергетичної незалежності має свою ціну. І це відображається, зокрема, на цифрах у рахунках українців за теплову та електроенергію. Чи є вони економічно обґрунтованими та справедливими? Ціль форуму — актуалізувати цю проблему. Задля пошуку відповідей на ці питання Офіс Президента, уряд, представники Верховної Ради, міжнародних організацій, авторитетні експерти та громадські діячі ініціюють обговорення та роз'яснення питань тарифів та нарахувань в рамках всеукраїнського форуму", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що форум триватиме з 15 по 17 лютого.

Зокрема, учасники форуму розповідатимуть про принципи функціонування відкритого ринку газу, логіку ухвалення рішень щодо підвищення та зниження тарифів, вибір надійного постачальника та механізми отримання субсидій.

"Ми орієнтуємось на практики, прийняті у провідних країнах світу: диверсифікація джерел постачання, зниження частки традиційних джерел енергії та розвиток альтернативної енергетики", - зазначається у повідомленні.

Серед завдань анонсованого форуму - провести діалог влади та суспільства щодо тарифів; визначити стратегію та план дій влади на 2021 рік; продемонструвати високий рівень міжнародної співпраці та партнерства з ЄС в енергетичному секторі; збільшити довіру до дій влади і розуміння логіки ухвалення рішень; забезпечити більший доступ українців до коректної інформації, протидіяти дезінформації та фейкам.

8 лютого Президент Володимир Зеленський дав старт великому суспільному діалогу в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України, який складатиметься з 30 масштабних щотижневих форумів про життєво важливі для країни питання.

💬 Последние комментарии
Ассенизатор
Как уже надоели эти шашни крыс с тараканами и пауками... Дихлофоса и ДДТ на вас нет, к сожалению.
Игбун Хохлов
Потому, что ты тупой хохлопидар. Крестоносцев в Чудском озере кто купал? Нэвжэ хохлоту?
Голубой патруль
У Витали сердце прихватило? Ай-ай-ай. Это все из-за фашизма! Нужно вести более здоровый образ жизни. Иначе могут больно ударить и отправить в нокаут в первом же раунде.
Антиелена
По частям прорвешься! Отдельно почки, отдельно селезенка. На Западе это нужно. Остальное все твое... - говно и мусор.
Елена
Мне лучше деревянный вибратор вместо парабеллума, так проще границу перейти, да заодно и подготовлюсь к Европе!
Весёлый Роджер
А Шмули лишь бы пиСдануть что-то, это у жидярных хуцпистов, типа за умных проходит, шо вони вумнее ВСЕХ гоев вместе взятых! Знаешь - не знаешь - никогда не признавай шо тупой, вот тоди всегда будешь с мацой!
Елена
Нюхач.