Україна експортує продовольство до 190 країн світу
Экономикаfbc.ua26 января 2021

Україна експортує продовольство до 190 країн світу

Продукцію українського сектора сільського господарства купують у 190 країнах земної кулі. І це попри численні негаразди у вітчизняних аграріїв. Українські харчові продукти визнані у світі такими, що мають найвищу якість. Про це зробив заяву у понеділок, 25 січня, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко під час виступу на 13-й конференції міністрів сільського господарства. Конференція пройшла у столиці Німеччині – Берліні, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

За словами Ігоря Петрашка, український Кабмін, системно підтримує вітчизняний агросектор. Адже світові тренди у демографії вимагають нарощування виробництва харчових продуктів. Наша країна, зазначив міністр поступово адаптує сільське господарство до глобальних кліматичних змін, які є одним з найбільших викликів аграріям усіх держав.

Ігор Петрашко зупинився також на негативному впливі пандемії коронавірусу на обсяги зовнішньої торгівлі. Але, як наголосив міністр, наша країна залишається надійним партнером для держав, які купують українські харчові продукти. Їх вона може поставляти безперебійно, попри всі негаразди та епідемію COVID-19.

Нагадаємо, Україна наростила торговельне співробітництво з Китайською Народною Республікою в галузі експорту сільськогосподарської продукції: за першу частину 2020 року дохід від торгівлі зріс на 71%.

Також раніше ми писали про те, що за період січень-травень 2020 року експорт товарів АПК та харчової промисловості склав $9,072 млрд, що на 2% або $ 180 млн більше, ніж за відповідний період 2019 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кочегар коммуны
Вот напрасно Алексеевич премию дали. Ей лечиться нужно, а не премию. И напрасно наплевательски относитесь к психическому здоровью своих избирателей и прочих налогоплательщиков.
Кочегар коммуны
Товарищ Манфред, а Нобелевская премия за трусы есть? Должна быть! Иначе дискриминация по роду трудовой деятельности получается.
Кочегар коммуны
За Алёшу не волнуйся. Он под присмотром. Шьёт трусы. Созидательный труд, между прочим. А созидательный труд на благо общества дарит человеку и здоровье и радость, то есть хорошее настроение.
Кочегар коммуны
Товарищ Манфред, а рассказать изберателям и прочим налогоплательщикам почему Россия там слабо? Или тупо нет никакого понимания или демократия не велит? Если нет понимания, то звони в Кремль и спроси что и зачем! Если демократия не позволяет, то консультируется в Минске! Не тупи, товарищ! И не корми свидомых! Это не есть гуд!
Канцлер Германии
И отключи от газа, хахаха )) Такой долбоеб, а решает отключить все из-за Украины. Европа не видит, что происходит в Украине!!!
кипчак
США сказали, что они пример демократии и всего-всего лучшего в подлунном мире, во и верьте, нечего копаться каким способом, для чего и почему. Не пытайтесь повторить - что позволено Юпитеру, не позволено быку, быстро рога обломают.
е
Елена, так что там с Законом на Украине в контексте данной статьи? Где ответ????