Україна готує лист до ЄІБ про внесення змін до фінансової угоди про реабілітацію гідроелектростанцій
Экономикаmind.ua16 июля 2020

Україна готує лист до ЄІБ про внесення змін до фінансової угоди про реабілітацію гідроелектростанцій

Мета угоди – модернізація та ремонт 22 гідроагрегатів, які використовуються на річці Дніпро.

Президент України Володимир Зеленський уповноважив міністра фінансів Сергія Марченка підписати листа щодо змін фінансової угоди Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті Офісу президента. 

«Уповноважити міністра фінансів України Марченка Сергія Михайловича на підписання Листа про внесення змін  № 2 до Фінансової угоди (проєкт «Реабілітація гідроелектростанцій») між Україною та Європейським інвестиційним банком», – йдеться у документі.

Зазначимо, у листопаді 2013 року Верховна Рада ратифікувала Фінансову угоду (проєкт «Реабілітація гідроелектростанцій») між Україною та Європейським інвестиційним банком, підписану 21 вересня 2012 року в м. Брюсселі.

Згідно з текстом угоди, мета проєкту – продовження терміну експлуатації 22 гідроагрегатів щонайменше на 40 років, збільшення потужності агрегатів щонайменше на 10% та підвищення їхнього ККД (коефіцієнт корисної дії –Mind), що мало забезпечити зменшення обсягу споживання викопного палива та викидів CO2, а також зменшення негативних впливів гідроагрегатів на навколишнє середовище.

Проєкт передбачав роботи з реконструкції, що мали бути виконані на шести гідроелектростанціях на р. Дніпро. Ці роботи охоплювали реконструкцію турбін, генераторів, заміну електромеханічного та гідромеханічного обладнання.

Як писалося раніше, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) може виділити Україні 340 млн євро у рамках Програми відновлення, свідчить інформація на сайті банку. Також Європейський інвестиційний банк надасть кредит на EUR50 млн для фінансування розвитку UNIT.City, що входить до складу холдингової компанії UFuture.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
А знаешь,воровать надо меньше -то тогда, может и построят и никакого дыма сигарет с ментолом не понадобится.. И МУСОР ПО ВСЕЙ СТРАНЕ С ЧЕКАМ ИЗ ГОРДОГО города Льва находить не будут..А ТО дышите люди львовским гавнецом с примесью кавы зи льиву.
Елена
Ты отсебятину не добавляй выдавая за мои комментарии, нечего добавлять и редактировать, брехун несчастный.
Елена
Красиво ср...ать не запретишь,ха.
Елена
А причём тут чёрная кошка?ты сюда Конфуция не притягивай за уши,то что есть пишу,а не придумываю,сам это знаешь хорошо.
Елена
А что?Дым сигарет с ментолом,не ,не то, дым с мусоросжигающих комбинатов будет поритить прекрасный воздух Львова,пусть в других местах ,где уже есть где утилизировать отходы везут мусор.
Елена
Ну почему навсегда,у тебя просто получается какая-то "Оптимистическая трагедия",кино такое было если не в курсе,а Альцгеймера и Паркинсона забыл?их же до кучи не дописал, склероз батенька, склероз у вас.
Весёлый Роджер
А ты против Шмули напиши шо, вот он тебя и обсрёт тут на два листа - вот и будэ тебе чтиво, ну хоть можэ и не так красиво! :-))