Экономикаtsn.ua25 нояб.

УКРАЇНА МАЄ НАМІР ВИПУСТИТИ ЄВРОБОНДИ НА $ 2 МЛРД - ДАНИЛЮК

Голова Мінфіну сподівається отримати транш від МВФ на початку 2018 року. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк в інтерв'ю Reuters у Брюсселі, де відбувався саміт Східного партнерства. Також міністр повідомив, що прогрес у переговорах з МВФ залежить від створення Антикорупційного суду і досягнення домовленостей про тарифи на газ. Разом із тим, він усе ж сподівається отримати черговий транш від Фонду на початку наступного року. “Наразі у нас дійсно є деякі проблеми. Вони будуть вирішені. Що стосується грошей, я думаю, це буде на початку наступного року", - сказав Данилюк. За даними Національного банку, розмір наступного траншу може становити близько $ 2 мільярдів. Домовленості з Фондом передбачають, що наступного року Україна може позичити на ринку 2 мільярди доларів. Але Київ усе ж не поспішатиме на ринок. Голова Мінфіну зазначив, що запозичення підуть на виплату боргів, а гроші МВФ направлять на поповнення валютних резервів України. Нагадаємо, 18 вересня під час робочого візиту до Нью-Йорка міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що Україна отримала понад 1,3 мільярда доларів від розміщення євробондів. Україна розмістила 3 млрд доларів євробондів на 15 років під 7,375%. Це рекордно довгий для українських паперів термін. Це означає, що інвестори довіряють Україні та готові інвестувати, запевняють у Мінфіні. На піку збору заявок близько 350 інвесторів подали заявки на придбання нових українських цінних паперів. Загальний обсяг заявок становив 9,5 млрд доларів. Це розміщення також створює передумови для подальшого покращення українських кредитних рейтингів завдяки відповідальному підходу до управління держборгом. Також це означає, що український бізнес зможе простіше та дешевше залучати зовнішнє фінансування для свого розвитку.

💬 Последние комментарии
Елена
Ты этого хотел,ты это получил,а то хотел и рыбку съесть и на шото сесть,а так не бывает,тогда у России хоть привлекательная идеология ьыла,пусть и не совершенна,а сейчас подобие,убогое подобие Запада,при том обдирают роджеры в странах бывшего СССР своих простых граждан куда больше,чем на Западе, жадность им страх застелила,а оно рано или поздно рванёт,и тебя тупого цербера роджеров порвут первого,на клапти,дебил.
Антиелена
Пи@дуй прорываться через границу у гейропу. Я дам тебе парабеллум, может застрелишься по дороге! Ну и воняет от тебя...
Елена
Чужого сала не бывает,хе.
Елена
Ответить можешь,это же счастье, Токаев сказал что большинство живет казахов на 100 -150 долларов США,это счастье а?
Елена
Дду твоё мнение о 32 двигателей прогресса в Казахстане,в России где-то около двухсот таких семей,жду ответа.
Антиелена
Слышь, звезда на букву "П"! Таких укрогандонов-пропагандонов (или укрогордонов - как тебе больше нравиться?) как ты, Ленка-сралка-давалка, надо не попрекать, а гнать подсрачниками до амэрики в резервацию, а здесь чище будет. Продавай почку и пи@дуй к своим. Бля, ни одного грамотного и аргументированного ответа за все время!!! Ни одного, Карл!!!
Елена
Тридцать два человека имет доход в Казахстане больше чем у больше чем у половины населения страны в Казахстане,слова Токаева,шо скажешь по этому поводу?не чую? Это ведь хорошо ,да? жду ответа?