Экономикаmeat-inform.com20 авг.

Україна нарощує обсяги експорту сала

Експорт свинини з України скорочується, його обсяги у кілька разів менші, за обсяг імпорту цього виду м’яса. Така ситуація на ринку спостерігається через те, що в Україні досить висока собівартість вирощування свиней і закупівельні ціни тварин забійних кондицій. Незважаючи на те, що закордонні продажі свинини за останні роки суттєво скоротились, експорт сала поступово зростає. З січня по липень вітчизняні виробники продали за кордон близько 30 тонн свинячого сала та жиру птахів на суму 32 тис. доларів. У минулому році цієї категорії продуктів експортували значно менше – 2 тонни, повідомляє видання AgroPolit з посиланням на Державну фіскальну службу. Найбільше сала та жиру птахів (87,5%) експортували до Азербайджану. Що ж до імпорту, то в січні-липні в Україну завезли 26,2 тис. тонн сала свинячого та жиру птахів. За весь 2018 рік цих товарів було імпортовано загальним обсягом майже 60 тис. тонн. Найбільше такої продукції на український ринок надходить з Польщі.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.
Елена
Тебя за дебила считаю точно,тут и к гадалке не ходи, двигатели прогресса,хе, долбоёб ты козлоослик, долбоёб
Елена
Не говори, никто не просил.
Елена
Это же двигатели прогресса,не может быть, Роджер так утверждает.Очередей за колбасой нет, всё в магазинах есть, счастье настало,это Роджер утверждает, всё это происки врагов.
-----
«Платіжка за тепло в Києві зросла майже на 20%!!!»
Весёлый Роджер
«Порошенко, только выйдя из аэропорта, образно говоря, помочился на лицо Зеленскому. Дело в том, что Порошенко – это полное ничтожество и вор. Но когда ничтожество может осуществить подобное, то кем же тогда является Зеленский? Он просто проиграл эту кампанию», – отметил политик и медиаэксперт Анатолий Шарий.