Україна нарощує експорт в 2021 році
Экономикаfbc.ua9 дней назад

Україна нарощує експорт в 2021 році

За перші п’ять місяців цього року український експорт збільшився більш ніж на 25%, або майже на 5 млрд доларів. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Відомо, що практично на 50% зріс експорт до Китаю, США, Туреччини, Великої Британії.

«Сприятлива зовнішня кон’юнктура, а також розширення географії експорту через підтримку українського бізнесу дали такий чудовий результат», – написав глава уряду.

Нагадаємо, що за підсумками січня-травня поточного року Україна наростила експорт курячого м’яса на 0,7%. Про це свідчать дані Державної митної служби. Повідомляється, що всього країна продала близько 177,8 тисячі тонн м’яса і їстівних субпродуктів птиці. В аналогії з 2020 роком – це на 0,7% більше.

Раніше повідомлялося, що за підсумками січня-березня поточного року металургійні підприємства України наростили експорт чорних металів на 49,1%. Про це свідчить статистика Державної митної служби. За даними відомства, в грошовому співвідношенні виручка країни за цей період склав 4,92 млрд доларів. Такі дані були представлені в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Так , подожди , ты сейчас сама расписалась в бессилии своей страны навести порядок в борьбе с олигархами .И окончить войну на Донбассе -тоже.Об этом свидетельствуют твои слова"он против системы бессилен- неравные силы и возможности"
е
скорее мозгов... считает же что ее не коснется...примитив она, что тут сказать...
Луна-2
Тогда зачем ты лезешь в политику?Чтобы пробавлаться постоянным обманом и предательством , много ума не надо. А вот по правде жить на это силы не хватает ,не так ли милая?
Елена
Ну так ,каким бы не был человек,он против системы бессилен, неравные силы и возможности.
Луна-2
не Все сразу говоришь ты краса ты наша вумная...-ТОГДА НА КОЙ НАДО БЫЛО ДЕЛАТЬ ЭТОТ ЗАКОН? ДЛЯ ЧЕГО -ЧТОБЫ ПОКАЗАТЬ аМЕРИКЕ, ЧТО МЫ БОРЕМСЯ С Олигархами?но как же тогда Коломойский, который по -твоему. гениален- против него закон не срабатывает, не так ли, краса ты наша вумная?Америка - то, запретила въезд Игорю Валерьевичу на свою территорию.
Ш
Ношеные семейники с чиркачами засохшими в виде налога примут?
Елена
Политика Луночка это постоянный обман и предательство,это же не зря говорят, грязная политика,там святого ничего нет,как у Роджера, только интересы,и то у кого ещё есть хоть немного независимости,вот так.
Авторские статьи