Экономикаfbc.uaJun 11

Україна очолила Міжнародну раду щодо зерна

nk_hauz/-mbm4et4ww0ooia2yvba.jpg

Цьогоріч Україна вперше головуватиме у Міжнародній раді щодо зерна (International Grains Council, IGC), повідомили у Міністерстві економіки України.

Як поінформували у відомстві, період головування – 1 липня 2021 року – 30 червня 2022 року.

Зазначається, що головою Міжнародної ради щодо зерна стане заступник міністра економіки Тарас Качка.

Посадовець висловив сподівання, що головування у Міжнародній раді дозволить Україні показати себе, як вагомого гравця на зовнішньому ринку, а також докласти зусиль для розвитку світового зернового ринку. Він також зауважив, що виробництво і торгівля зерновими – одна з сильних сторін України у контексті світової торгівлі, та є основою врівноваженої продовольчої системи.

Як відомо, Україна приєдналася до Міжнародної ради щодо зерна у 1998 році, та повноправним членом-експортером стала у 2010-му.

Нагадаємо, що Єгипет розглядає один з перспективних напрямків співпраці з Україною – експорт «блакитного палива» за бартерними операціями на зерно, а також на іншу продукцію. Так, за словами надзвичайного і повноважного посла Арабської Республіки Єгипет в Україні Аймана Ахмеда Мокхтара Ельгаммаля, це дозволило б поліпшити торговельний баланс.

Раніше повідомлялося, що взимку 2020-2021 року випало багато опадів, які будуть основою для рекордного врожаю зернових і зернобобових. В цьому році, згідно з прогнозом, він перевищить обсяг 2019 року. У цифрах це виглядає так: зернових зберуть близько 75 млн тонн, а олійних культур – близько 19 млн тонн.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»