Україна отримає грант на 200 млн єн від Японії
Экономикаwww.unn.com.ua06 января 2021

Україна отримає грант на 200 млн єн від Японії

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні у вівторок ухвалив проект розпорядження про укладення Угоди між урядами України та Японії щодо надання гранту на закупівлю спеціального обладнання для медичних закладів Державної прикордонної служби України. Про це написав у своєму Telegram-каналі представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Василь Мокан.

“На позачерговому засіданні Кабінет міністрів ухвалив проєкт розпорядження про укладення Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії щодо надання Кабміну гранту непроектного типу на закупівлю спеціального обладнання для медичних закладів Державної прикордонної служби України”, - написав Мокан.

З його слів, у документі передбачено надання нашій державі гранту на суму 200 мільйонів японських єн (близько 55 млн. гривень) для закупівлі спецобладнання для медзакладів Держприкордонслужби.

Нагадаємо, раніше сьогодні Кабінет міністрів підтримав рішення виділити з резервного фонду 20 мільйонів гривень гуманітарної допомоги Республіці Хорватія для заходів із подолання наслідків масштабного землетрусу.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Юрий
    06 января 2021
    И шо прикордонна служба самая бедная?
    Ответить