Экономикаfbc.ua7 мая

Україна побила рекорд з вивезення меду за кордон

nk_hauz/-m_1ug0t9kv1lbng5bk3.png

Україні минулого року вдалося встановити рекорд із постачання меду за кордон. Як повідомляють експерти, у 2020-му українськими бджолярами було експортовано 81 тисячу тонн продукції. Показник вищий на 45% порівняно з 2019-м та є найзначнішим за історію незалежності України.

Відомо, що ключові країни-споживачі українського меду мають високі стандарти якості: Польща з часткою 26%, Німеччина – 19%, Сполучені Штати – 10%, Бельгія – 10% та Литва – 6%.

Експерти зауважують, що в Україні спостерігається зменшення кількості загиблих бджолосімей у зв’язку з порушенням внесення ЗЗР. Покращується комунікація аграріїв та бджолярів, зокрема, з приводу негативних наслідків на природу та людей через фальсифіковані препарати.

nk_hauz/-m_1ujcwxxddf6khrh0s.jpg

Раніше повідомлялося, що Україна помітно наростила експорт до Китаю. У Державній службі з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів повідомили, що в період з січня по лютий 2021 року Україна експортувала в Китай продукції більш ніж на $ 1 млрд. Це на 44% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

💬 Последние комментарии
ALWAS
Панове, у народа нет и не может быть слуг. Только избранники. Ум, честь, совесть, лицо и душа страны.
ера
...и ...Как так получается, что ты Все ...о всех...Знаешь?....как называется твоя...болячка?...
Весёлый Роджер
Ты на вопрос ТВАРЬ брехливая так и не ответил? Так что высотехничного экспортировал Союз! И скики?
----
Ой забув - хе
Весёлый Роджер
ОЙ баба "ера" - тупая ты халера! А твой Шмуля выбрал сракой, шлях до Амэрики! Ы шо? И всю життю вин гэтой сракой и думувал, та у керивников ыё всегда лизал!
Весёлый Роджер
Ты пердун Шмуля, путаешь русских с завидущими до халявы мовными xoxлами!!! Даже Байден и все пиндосы это знает, тому, к примеру, на Болотной не орали, ни про 1000 евро у рыло, ни про пенсию от немеччины! Никто бы не повёлся!!! Как писал ваш Кучма - Россия цэ ны Украина!!! Ось воно Шмуля як! А ты выживший из ума старый МУДАК! ТАК!!!
ера
"... Кому верить ?Моя бабушка говорила в таких случаях- выбирай сердцем.."....мне Очень "запали в душу"...то, что говорила твоя бабушка...кстати...сердце меня ни разу не обмануло...ЧУЮ...СЕРДЦЕМ