Україна побила рекорд з вивезення меду за кордон
Экономикаfbc.ua07 мая 2021

Україна побила рекорд з вивезення меду за кордон

Україні минулого року вдалося встановити рекорд із постачання меду за кордон. Як повідомляють експерти, у 2020-му українськими бджолярами було експортовано 81 тисячу тонн продукції. Показник вищий на 45% порівняно з 2019-м та є найзначнішим за історію незалежності України.

Відомо, що ключові країни-споживачі українського меду мають високі стандарти якості: Польща з часткою 26%, Німеччина – 19%, Сполучені Штати – 10%, Бельгія – 10% та Литва – 6%.

Експерти зауважують, що в Україні спостерігається зменшення кількості загиблих бджолосімей у зв’язку з порушенням внесення ЗЗР. Покращується комунікація аграріїв та бджолярів, зокрема, з приводу негативних наслідків на природу та людей через фальсифіковані препарати.

Раніше повідомлялося, що Україна помітно наростила експорт до Китаю. У Державній службі з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів повідомили, що в період з січня по лютий 2021 року Україна експортувала в Китай продукції більш ніж на $ 1 млрд. Це на 44% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

1 комментарий

Написать комментарий
  • е
    08 мая 2021
    ..а че ж не говорят, квоты по меду выбраны еще в январе?...перемога блин...
    Ответить
💬 Последние комментарии
Жесть
КУЛЕБА - это слово нарицательное в Украине. Я вообще не представляю откуда он вылез и куда скоро заползёт. Второй члено глотатель после Климкина.
УКР
На мотоцикле. ЗА перши дві години роботи він успів присісти 100 разів, підтянутися 3- рази та підняти шар 10 раз. Йде на рекорд. Укрїнці просто заслуговують таких видатних діячів.
А ха ха ха ха ха
Печеньку просил. Смешно звучит провел переговоры. А ха ха ха ха - записал задачи лучше сказать. Нафтогаз не трогать! деньги перечислять не думая, по запросу! СПАСИБА АМЕРИГЕ ЗА СВОБОДУ!
Елена
Кто говорил что Америка не с нами? будем смотреть, главное чтобы не было войны.никому она не надо.а Роджер козёл.
МОЖЕТ БЫТЬ ХОХМА
Шведы вывели в 1/8 ЧЕ украину, будет хохма если украина выбьет Швецию! Шведам нужно было полякам проиграть и выходить с третьего места! Дураки!
уКРЫ ПРОВОКАТОРЫ
Скорее всего украина готовит какую то грандиозную провокацию! 28-го июня начинаются манёвры НАТО на территории украины. Запросто укрофашисты могут спровоцировать какой либо конфликт, на море или на суше и втравить туда НАТО. Украинцев готовят к большой войне - это очевидно! И как хочется укрофашистам - на территории Юго-Востока украины!
А ха ха ха ха
Да и взять доллар расчетной валютой. А паспорта вакцинации как единственно действующие. ПАСЕ ХАЙ СОСЕ.