Україна повинна заплатити рекордні борги у 2021 році
Экономикаfbc.ua14 апреля 2021

Україна повинна заплатити рекордні борги у 2021 році

Час великих виплат та великого боргового навантаження. Цього року Україна має сплатити чи не рекордну суму відсотків за позиками – 150 мільярдів гривень і повернути майже 600 млрд грн боргів, повідомляють журналісти телеканалу “Перший Діловий“.

Пікові виплати припадають на березень та вересень. За планом виплат Мінфіну, в березні кредиторам повернули майже 71 млрд грн. У червні ця сума зросте – до 76,8 млрд грн, у вересні – до майже 102 млрд грн.

В Офісі президента зазначили, що якщо б минулого року економіка не впала і в світі була нормальна ситуація, можна було б наполягати, що дефіцит держбюджету зависокий як для бідної країни. А в цьому році він планується на рівні близько 5% ВВП. Якщо знизити дефіцит, то прибереться імпульс для розвитку економіки, яку і так потрібно підтримувати. Також додають – наступного року рівень дефіциту держбюджету має бути різко зменшено й активно задіяно механізми податкового стимулювання.

Раніше повідомлялося, що українській владі доведеться почати підготовку до перегляду державного бюджету-2021, якщо до липня повністю не виконає вимоги, передбачені програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом: ухвалення змін до законодавства щодо більшої незалежності Національного банку та решти законопроектів, необхідних для кредиту.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
и это только то что известно всем, уважаемая..
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!