Экономикаfbc.ua29 авг.

Україна співпрацюватиме з Норвегією щодо ВДЕ

nk_hauz/GogdfD4ng.jpeg

Україна з Норвегією підписали меморандум щодо співпраці у галузі атомної енергетики та зеленої трансформації, повідомляє Міністерство закордонних справ. Відомо, що меморандум від імені України підписав міністр енергетики України Герман Галущенко, однак передача документа відбулася на зустрічі норвезького посла в Україні Еріка Сведала із заступником глави Міністерства енергетики Ярославом Демченковим.

Як зазначається, документ посилює співпрацю країни у питанні ядерної безпеки, головно, щодо підвищення безпеки АЕС. У цьому контексті планують створити двосторонню робочу групу із питань ядерної захищеності.

Норвегія, завдяки розвиненій мережі гідроелектростанцій, має один з найвищих показників генерації з відновлюваних джерел енергії – 97%. І Україна прагне посилити співпрацю з країною в цій сфері, зокрема, має намір розвивати офшорну вітрову генерацію та водневу енергетику. Окрім норвезьких інвестицій, Україні цікавий також обмін досвідом з цією країною, додають у відомстві.

Раніше ми повідомляли, що Катар буде інвестувати в українські ВДЕ.

Нагадаємо, минулого року податкові виплати ВДЕ перевищили відрахування «Енергоатому».

💬 Последние комментарии
3020
Она бы лучше своего клоуна кормила, а то его уже прёт от дури.
3020
Часы показывали полшестого, поскольку вручал их политический импотент.
3020
После официальной части торжества в Киеве планируется концерт группы «Антитела» с участием Президента Владимира Зеленского, руководства Министерства обороны и Вооруженных Сил Украины. Вот так кратко и правдивее нужно освещать сие событие.
3020
Ну сказали бы честно, что обосрались
3020
Составитель этого конгениального плана, укурившись его же, хочет явно переплюнуть Герберта Уэльса.
3020
Не, с Колумбии прибыл кокс для злоупотреблений, а то как же дальше энергично и с задором, не сбавляя темп ЗеНаполеон будет жечь очередную чушь по телеку.
3020
Но было 73 процента умалишённых, которые голосовали за ЗеНаполеона и его подельников. Это те же особи, что вкладывали в МММ, любители мексиканских сериалов, развесистой клюквы, завсегдатаи зомбоящика и другие легковерные лохи.