Україна сподівається на розвиток співпраці з ОЕСР - Мінекономіки
Экономикаwww.ukrinform.ua27 января 2021

Україна сподівається на розвиток співпраці з ОЕСР - Мінекономіки

Україна сподівається на продовження взаємодії в рамках Інвестиційного комітету Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та його робочих органів, а також на участь місії ОЕСР в Україні щодо огляду регуляторної політики.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу Мінекономіки, про це під час онлайн-зустрічі міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка із заступником генерального секретаря ОЕСР Масаміші Коно.

Зазначається, що серед ключових пріоритетних напрямів подальшої співпраці українська сторона виокремила продовження взаємодії в рамках Інвестиційного комітету ОЕСР та його робочих органів; організацію роботи місії ОЕСР в Україні щодо огляду регуляторної політики; участь у заходах ОЕСР щодо впливу Border Carbon Adjustments (BCA) на кліматичну політику і торгівлю між торговельними партнерами; активізацію роботи у напрямку розвитку малого та середнього підприємництва.

Також Україна має намір приєднатися до Домовленості щодо офіційно підтримуваних експортних кредитів та активізувати кооперацію у сфері експортного кредитування; співпрацювати у сфері управління підприємствами державної власності та приватизацією; посилювати відповідальні ділові практики у сфері енергетики та розвивати систему публічних закупівель.

Під час зустрічі сторони обговорили координацію поточних проєктів та посилення співпраці, зокрема, в реалізації ключових реформ, спрямованих на економічне відновлення та зростання нашої держави, боротьбу з корупцією, зміцнення правового та інституційного потенціалу.

Також учасники розмови домовилися про якомога швидше оновлення Плану дій з реалізації Меморандуму про співпрацю між Україною і ОЕСР.

У пресслукжбі повідомили, що онлайн-зустріч відбулася за ініціативи української сторони. З боку ОЕСР у зустрічі також взяли Білл Томпсон, голова Євразійського дивізіону, та керівник проєктів в Україні Габріела Міранда, з боку Мінекономіки – заступник міністра – торговий представник України Тарас Качка та заступник міністра Ірина Новікова.

Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) була створена у 1961 році на базі Європейської організації економічного співробітництва. На сьогодні членами ОЕСР є 36 країн, а 70 країн мають статус партнерів ОЕСР, беручи участь у багатьох сферах її діяльності. За впливом ОЕСР належить до трійки провідних світових економічних установ, поряд з МВФ та Світовим банком.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
разница в коммерческой стоимости индийской, китайской, европейской и российской вакцины в баксах: астразенека - 2$ по Европе без доставки, индийская 5$ самовывоз, джонсон^2 - 20$ c доставкой, российская 20$ без транспортных расходов, китайская 29$ с гумм.доставкой, пфайзер 39$ полный фарш, модерна 40$ без доставки или 70$ всё включено. Есть ещё супер вакцина из Тайваня от Медиген ценой от 100$ и выше, - но там учёные упёрлись в золотистых хомячков, у которых оказалась зверская восприимчивость к ковиду и какая-то неправильная иммунная реакция на вакцину. Поэтому, все стобаксовые вакцины Медигена уходят в хомячков, а не для людей. Аж завидно.
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
а почему унажают урсулу. гендерное равенство а тут крику что кому-то не уступили место??? что гендерное равенсво хорошо пока собственную жопу не усадила и ту вспомнили что она женщина)))) равенство так равенство а то стуло не дали это трагедия а двери придержали это сексизм. как говорят за что боролись на то и напоролись, кушайте не обожритесь.
е
Рада в полном составе с президентом и его семейством во главе пусть идет воюет... Им полезно для здоровья в отличии от остального населения, кроме Елены, ей в радость будет во славу Америки сдохнуть...
Серж
Скачки. Браво!!!
е
Интересно, а сама Украина не желает объяснить перемещение войск в сторону Донбасса и полное игнорирование минских соглашений??
Украинец
Но знаешь, чем это закончился? Кровавой расправой, пусть они сами мутят в Мексике, но трупов станет еще больше.
Гость
Хахаха.. хороший юмор квартала 95! Похлопаем ему, медаль ему за юмор. Если что, серьезно, об этом Путин давно говорил при Порошенко - НЕ ПЛАНИРУЕТ контактировать с сумасшедшим президентом (при Порошенко и при Зеленского)! Нет смысла присылать ему приглашение на разговор. АБСОЛЮТНО НЕТ СМЫСЛА, Путин начнет рассматривать, если прекратится бедлам в Украине, и тогда будет другой разговор.