Экономикаprm.uaOct 10

УКРАЇНА СУТТЄВО СКОРОТИЛА ТОРГІВЛЮ З КРАЇНАМИ ЄС

nk_hauz/-mjeorh0wcyvks2d1lxh.jpg

Експорт товарів з України в країни Євросоюзу в січні-вересні 2020 року скоротився на 16% - до 13,066 млрд доларів. Частка країн ЄС в українському експорті знизилася до 37% з 41% за підсумками 2019 року.

Про це свідчать дані Державної митної служби.

Також зазначено, що імпорт в Україну з країн ЄС за дев'ять місяців 2020 року скоротився на 8,75% - до 16,64 млрд доларів. Частка країн ЄС зросла до 44% з 42% за підсумками 2019 року.

Також впала торгівля з країнами СНД. В експорті частка СНД скоротилася до 12% з 14% за підсумками 2019 року, в імпорті - до 16% з 20%.

У той же час зросла частка інших країн світу - в експорті до 51% з 45%, в імпорті - до 40% з 38 за підсумками 2019 року.

Україна та Велика Британія 8 жовтня підписали угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство.

💬 Последние комментарии
Гость
У Каменюки черноморская акула откусила хуй под корень и теперь у него фантомные боли . Шо болить рагуляцкий евнух !
Каменяр
Я періодично переглядаю відео з презентацією "русскоязычной челюсти" і просто умиляюсь.
Гость
Каменяр - галычанский рагуль i пIдарас ! Ездит на выходных у Польшу в переходах сосать - пидробиток называется!
Каменяр
Рускоязычная челюсть - гірше ніж челюсть акули, і тим більше ніж кулак. А на кулак "рускоязычные челюсти" нарвались вже не раз...
Каменяр
При Путинскій владі СУЩЕСТВУЕТ вся Росія, за винятком кооперативу "ОЗЕРО" та кількох тисяч конвоїрів і охоронців новоявленого імператора.
Гость
Дристовича кастрировать ( это щас модно , он будет не против ) , а потом засунуть его язык мигранту негру в жопу и моднейший получится речнык!!!
Каменяр
Росія розірвала добросусідські відносини, і за "правом старшого брата" ВЧИНИЛА ЗБРОЙНИЙ НАПАД і ПОГРАБУВАЛА український народ, ув'язнила тисячі людей в Криму та на Донбасі, тисячі людей покалічила фізично і духовно. І це не тільки в Криму, але і в Росії і на Донбасі.