Экономикаbusinessua.comJul 12

Україна та МВФ досягли компромісу

nk_hauz/-mekreotvx0fanprtci1.jpg

Україна на переговорах з Міжнародним валютним фондом (МВФ) досягла компромісу з низки питань. Сторони домовилися про спільну роботу з метою досягнення угоди про перегляд програми співпраці найближчим часом.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Повідомляється, що під час робочого візиту до США міністр фінансів Сергій Марченко провів ряд зустрічей з представниками МВФ. Переговори дозволили узгодити позиції сторін і досягти компромісу з низки питань, зокрема, антикорупційної реформи, реформи корпоративного управління та питання незалежності НАБУ.

«Підтримка МВФ дуже важлива для України. І я вдячний за підтримку в проведенні реформ. Економічна ситуація в країні поліпшується, але для забезпечення макроекономічної стабільності України надзвичайно важливо бути в програмі співпраці з МВФ», — зазначив Марченко.

Але експерти МВФ зазначили, що рішення Конституційного суду України призвели до відкату антикорупційних зусиль, що вимагає відповідної реакції з боку української влади.

«Сторони домовилися про тісну комунікацію та спільну роботу для можливості досягнення staff level agreement найближчим часом», — йдеться в повідомленні.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!