Україна та Туреччина домовляються про створення ЗВТ
Экономикаfbc.ua12 апреля 2021

Україна та Туреччина домовляються про створення ЗВТ

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що наша країна працює над підписанням угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) з Туреччиною. Робота ця розпочалася давно, але станом на зараз знаходиться на фінішній прямій. Попри пандемію та кризу, попри інші перепони обидві країни впевнено йдуть до підписання. Такі дані надали у пресслужбі Офісу президента.

Задля створення умов країни вирішили провести предметний аудит всіх тих моментів, які віднесли до спірних. Також головна мета – пошук компромісних рішень, які нададуть можливість напрацювати умови для взаємовигідної співпраці. Також очікується, що обсяг взаємної торгівлі сягне 10 млрд доларів.

Раніше повідомлялося про сумісний проект: Україна разом з Туреччиною будуватиме житло для кримських татар. Слід зазначити, що міжурядова угода дає можливість побудувати близько 500 квартир для представників кримськотатарського народу та інших внутрішньо переміщених осіб.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Это не ответ, а обычный твой бред ниочем.. В ЧЕМ социальность??? Уже в ТРЕТИЙ раз подряд задаю этот вопрос, думаешь все как ты тупые и никто не видит как увиливаешь от ответа??))
Острова несвободы
Английского не знают, гамбургеры не едят, даже про американские мультики не смотрят. Атомные бомбардировки отмечают, культ императора, якудзу растят. Японские власти явно обиделись на несправедливость мирового устройства и что-то для себя задумали.
Луна-2
Идем красиво мы в Европу. На дно спускаемся все ниже. И подставляем им свою же жопу. Купаясь в собственной, вонючей жиже.
Елена
Прорвёмся,не вперой, всё будет хорошо.
е
Она ж по себе всех меряет... Сидит дома без дела, вот и считает что и остальные такие же...
Елена
С ним только так, только хардкор,по другому он не понимает.
Без осадков
Если элиты договорились, то проблема решена. Можно дальше спокойно про демократию, права человека и международное сотрудничество вещать.