Україна відкрила вісім експортних ринків за півроку
Экономикаmind.ua01 мая 2021

Україна відкрила вісім експортних ринків за півроку

Зокрема, можливості розширилися для українських виробників молока, яєць та великої рогатої худоби

Україна відкрила вісім нових ринків для експортерів за останні півроку. Про це повідомила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька, передає пресслужба відомства.

Зазначається, що за шість місяців було відкрито такі ринки:

  • Японії, Лівії, Аргентини та Лівану – для українських виробників молока та молочних продуктів;
  • Ефіопії – для виробників яєць;
  • Сербії – для тваринного білка;
  • Об'єднаних Арабських Еміратів – для великої рогатої худоби;
  • Литви – для арахнідів на потреби захисту рослин.

Крім того, Україна перепогодила 63 товарні позиції в 11 державах та міжнародних економічних організаціях. Зокрема, в країнах СНД, з якими з 13 квітня 2021 року діють нові правила торгівлі через втрату чинності Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії. Також через зміни умов торгівлі перепогодили документи з Сінгапуром та Південною Кореєю.

Нагадаємо: Національний банк у квітневому Інфляційному звіті спрогнозував, що експорт та імпорт товарів у 2021 році перевищать докризовий рівень.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .