Экономикаfbc.uaJun 1

Україна виплатила понад 40 млн доларів за ВВП-варанти

nk_hauz/-mb2me3jfgup4wlzvm5c.jpg

Україна виплатила 40 мільйонів 750 тисяч доларів (1 мільярд 120 мільйонів гривень) за державними варантами.

Зазначається, що ВВП-варанти були випущені в рамках реструктуризації державного боргу 2015 року замість єврооблігацій на 3,2 млрд доларів і не є частиною державного боргу України.

Виплати за ВВП-варантами мають здійснюватися щорічно к доларах відповідно до динаміки зростання ВВП України у період 2019–го – 2038-го років. При цьому, якщо щорічний приріст ВВП виявиться нижчий за 3 відсотки, або ж рівень ВВП буде менший за 125,4 млрд доларів – платежів за такими паперами не буде. Тоді як, за умови приросту ВВП від 3-х до 4-х відсотків – рівень виплат становитиме 15 відсотків перевищення рівня ВВП у понад 3 відсотки, а вище 4% – плюс 40% перевищення рівня ВВП у понад 4 відсотки.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів України в рамках останнього аукціону з продажу облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного бюджету не менше 5,96 млрд гривень коштів.

Також ми писали, що згідно з даними Національного банку, за останній тиждень обсяг облігацій внутрішньої держпозики в обігу збільшився до 985,2 млрд гривень: загальний ОВДП-портфель з 17 по 21 травня зріс на 0,1% (+1,1 млрд гривень).

💬 Последние комментарии
😂😂😂 Брэд бери, Рэй
Путин лишил ЕДЫ ! самую мощную державу мира, в которой "солнце не заходит никогда", в США еда уже по карточкам
заголовок неправильный у статьи
Нищая Украина намерена купить у замерзающей британии все устаревшие ракеты - и отправить эти ракеты в школы и больницы для отапливания помещений - дети болеют, БАБУШКИ умирают от холода - куда смотрит Навальный?
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.
е
Родина, это та страна, что любят и развивают... а ты ей торгуешь, разницу понятное дело ТЫ не видишь, а она ЕСТЬ! понятно, дура продажная!
е
опять СВОЙ опыт всем приписываешь...