Экономикаfbc.uaJun 14

Україна збільшила експорт риби

nk_hauz/-mc5tz_hzjknhqupinb9.jpg

У Держстаті розповіли про те, що за перший квартал 2021 року країна збільшила експорт риби, але не тільки – також закордонні партнери купляли ще й інші водні біоресурси. Загалом було продано на суму, яка трохи менша за 10,5 мільйонів доларів. Згідно з підрахунками, закордонні партнери придбали 2 828 тонн продукції.

Якщо порівнювати з першим кварталом 2020 року, то цифри збільшилися майже на 30 відсотків. Найбільше партнерів було у Німеччині, Молдові та Данії, Литві та Ізраїлю, Угорщині, Нідерландах.

Раніше повідомлялося, що експортери знову цікавляться українською пшеницею.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь в Америке все самое совершенное и продвинутое? Ну-ну....))
НЕтрамф
...а как тебе...Эта ...Цитата :..." в 2010-2013 году Украина достигла самого высокого за всю свою историю уровня валового внутреннего продукта. Значительно повысились заработные платы, из страны никто не выезжал, ни сотни миллионов, ни десятки миллионов, ни миллионы… Страна работала"...
Гость
....камЫняр - ху@ло .... гы.....
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.